Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках офіційної партнерської угоди з BBC Україна

Українець - у чверть-фіналі Australian Open

BBC Україна, 24 січня 2011, 19:12
0
3

Олександр Долгополов отримав видовищну перемогу над четвертою ракеткою Содерлінгом і зіграє в чверть-фіналі з Марреєм.

Український тенісист Олександр Долгополов став несподіванкою тенісного турніру Australian Open, коли всупереч прогнозам переміг четверту ракетку світу, шведського тенісиста Робіна Содерлінга, і вийшов у чверть-фінал.

Долгополов, 46-ий у рейтингу найкращих тенісистів світу, переміг шведа у 5 сетах з рахунком 1-6, 6-3, 6-1, 4-6, 6-2.

Спортивні коментатори назвали цей матч захоплюючим. Швед упевнено виграв перший сет. Переломний момент матчу настав на шостому геймі другого сету, коли Содерлінг втратив подачу й Олександр Долгополов почав перемагати.

У третьому колі чемпіонату український тенісист також у 5 сетах переміг посіяного 13-им Жо-Вілфріда Цонґу, що стало своєрідним реваншем за поразку Долгополова французові під час минулорічного Вімблдонського турніру.

Олександр Долгополов став першим за понад 10 років українським тенісистом, що вийшов у чверть-фінал турніру Великого шолома.

Британський тенісист Енді Маррей, який у четвертому колі переміг австрійця Юргена Мельцера у 3-х сетах, сказав, що чверть-фінал буде непростим, бо український тенісист, за його словами, має специфічну манеру гри.

"Буде складно, - заявив опонент Долгополова в чверть-фіналі. - Проти нього непросто грати, бо він має дуже незвичний стиль".