Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках офіційної партнерської угоди з BBC Україна

BBC Україна, 6 квітня 2012, 14:17
0
3
Боротьба за м'яч: Андрій Березовчук проти Дієго Капеля

Металіст у Харкові зіграв внічию 1:1 із лісабонським Спортингом, але за сумою двох матчів вилетів із подальшої боротьби.

Підопічні Мирона Маркевича тиждень тому поступились Спортингу 2:1, і ця різниця в один гол виявилась вирішальною.

Харків'яни першими пропустили гол у першому таймі гри. Зрівняти рахунок вони змогли лише у другому таймі, але забити ще один м'яч їм так і не вдалось.

Металіст мав чудову нагоду перевести гру у додатковий час, але Хав'єр не реалізував пенальті.

Після цього гра була дещо хаотичною, і харків'янам було важко вирівняти ситуацію.

Тепер у півфіналі Ліги Європи Спортинг стане єдиним неіспанським клубом. Він зіграє із командою Атлетік з Більбао.

В іншому іспанському поєдинку зіграють Атлетіко з Мадрида та Валенсія.

Матчі відбудуться 19 та 26 квітня, і місце щонайменше для одного іспанського клубу у фіналі вже гарантоване.

У Лізі Чемпіонів також домінують іспанці, де у півфінал вийшли Реал та Барселона. Більшість спортивних оглядачів прогнозують, що саме ці два клуби потраплять у фінал найпрестижнішого клубного змагання Європи.