Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках офіційної партнерської угоди з BBC Україна

BBC Україна, 10 травня 2012, 10:27
0
6
Мадридський "Атлетіко" розгромив команду "Атлетік" з рахунком 3:0

Іспанська футбольна команда "Атлетіко" з Мадрида виграла другий за престижністю європейський футбольний турнір, розгромивши команду "Атлетік" з іспанського Більбао з рахунком 3:0.

Перемогу мадридській команді приніс дубль центрального нападника Радамеля Фалькао і гол бразильського напівзахисника Дієго, забитий наприкінці зустрічі.

Безперечним фаворитом зустрічі був Атлетіко, який виграв цей турнір позаминулого сезону: тоді іспанцям у фіналі поступився лондонський Фулхем.

Багато вболівальників уявляли собі "іспанський фінал" в Лізі Чемпіонів, але після вильоту зі змагання Реала і Барселони їм довелося задовольнятися протистоянням "басків" і "мадридців" в менш престижному турнірі.

Однією з головних інтриг зустрічі стала дуель двох форвардів – Фернандо Льоренте з Більбао і Радамеля Фалькао з Атлетіко. Перший відзначився сім разів в нинішньому турнірі, другий - 10.

При цьому колумбієць Фалькао є автором 17 м'ячів за Порту в минулорічному розіграші Ліги Європи. Португальська команда виграла трофей, а Фалькао став автором переможного м'яча у фіналі.

У Бухаресті, де проходив фінальний матч цього року, на честь зоряних форвардів навіть тимчасово перейменували дві станції метро.

На прізвисько Тигр

Фалькао вже на сьомій хвилині зустрічі обіграв захисника, забив м'яч у дальній кут воріт і відкрив рахунок.

Через 10 хвилин колумбієць міг подвоїти рахунок: перехопивши передачу захисника, Фалькао рвонув до воріт, обіграв двох і подав м'яч на Дієго, якого один із суперників повалив на газон.

На 34 хвилині нападник на прізвисько Тигр все ж забив свій другий м'яч. Його партнери скористалися помилкою "басків" в штрафному майданчику і передали м'яч на Фалькао, який забив – 2:0.

Його візаві, Льоренте, був менш продуктивним і втратив кілька вигідних моментів: спочатку пробив головою повз ворота, а потім не зумів підлаштуватися під удар.

Остаточний рахунок у матчі встановив Дієго. Він за прикладом Фалькао обійшов захисника хибним замахом і послав м'яч в нижній кут воріт.

З рахунком 3:0 на користь Атлетіко мадридський клуб став чемпіоном Ліги Європи вдруге за три роки.

Джерело: ВВС Україна