Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках офіційної партнерської угоди з BBC Україна

Металіст вперше пробився до Ліги чемпіонів

BBC Україна, 20 травня 2013, 07:29
0
8
Матч Металіст - Дніпро закінчився з рахунком 2:1

Харківський футбольний клуб Металіст вперше в своїй історії боротиметься за участь у груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА.

У неділю харків’яни обіграли на своєму полі з рахунком 2:1 дніпропетровський Дніпро у матчі 29-го туру Чемпіонату України з футболу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На швидкий гол у виконанні нападника Дніпра Євгена Селезньова вже на другій хвилині матчу швидко відповів Марко Девіч. Він же в середині другого тайму точним ударом приніс Металісту історичну перемогу.

Тим часом конкурент харків'ян у боротьбі за друге місце в Чемпіонаті України - київське Динамо - програло в Сімферополі з рахунком 2:3 сімферопольській Таврії.

На голи Сергія Назаренка і Махача Гаджиєва з пенальті, а також точний удар Нето динамівці відповіли тільки двома точними ударами - забили Браун Ідейє та Андрій Ярмоленко.

Таким чином, після 29 турів Металіст набрав 65 очок і за тур до кінця національної першості випереджає Динамо на шість очок.

Харків'яни, які перед цим шість разів поспіль посідали третє місце, тепер вперше стали срібними призерами Чемпіонату України.

Кияни ж уперше за багато років залишилися без Ліги чемпіонів.

Джерело: ВВС Україна