Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках офіційної партнерської угоди з BBC Україна

Ліга Європи: Одеса виграє, Донецьк програє

BBC Україна, 2 серпня 2013, 09:32
0
10
Чорноморець обіграв сербську Црвену звезду з рахунком 3:1

Один з українських клубів виграв, а один програв у перших матчах третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, які відбулися у четвер, 1 серпня.

Одеський Чорноморець вдома переграв белградську Црвену звезду (3:1), а донецький Металург на виїзді поступився албанському Кукесі (0:2).

Матчі-відповіді відбудуться за тиждень.

Радість в Одесі

Чорноморець, який у минулому раунді кваліфікації подолав молдовську Дачію, на своєму полі зустрічався з одним з лідерів чемпіонату Сербії, Црвеною звездою.

Уже в першому таймі одеситам вдалося відзначитися двічі: на 32-й хвилині забив Сіто Рієра, а за сім хвилин вихід сам на сам реалізував Джа Джедже.

Інтригу в матч повернув футболіст Црвени звезди Вукан Савічевич, котрий на 59-й хвилині скористався помилкою одеських захисників.

Однак у підсумку Чорноморцеві вдалося відновити перевагу в два голи. Наприкінці другого тайму одеський нападник Олексій Антонов реалізував пенальті, призначений за фол проти Сантани.

Асистент головного тренера белградців Мілош Костич після матчу нарікав на суддівство, однак запевняв, що його команді під силу пройти далі за підсумками двох матчів.

Погоджувався з ним і автор єдиного забитого голу у складі Црвени звезди.

"Ми повертаємося додому, аби відпочити і подумати над тим, як зберегти свої ворота у недоторканності. Якщо так станеться, то я впевнений, що ми пройдемо далі, адже ми зможемо забити Чорноморцеві два м’ячі", – сказав Вукан Савічевич.

Натомість наставник одеситів Роман Григорчук після матчу виглядав задоволеним, хоча пропущений його командою гол дещо зіпсував його враження від гри.

"Стосовно матчу-відповіді, то я думаю, що це буде дуже важка гра. Все з нуля, шанси будуть 50 на 50. Це цікаво", – сказав він після матчу.

Несподівана поразка

Суперником донецького Металурга була не така титулована і відома команда – клуб Кукесі з міста Кукес, що в північній Албанії.

Перед матчем букмекери називали донецький клуб беззаперечним фаворитом, а українські телеканали навіть не транслювали зустрічі.

Тим не менше, албанський клуб несподівано переграв п’ятого призера першості України, забивши по м’ячу в дебюті зустрічі та під завісу гри.

Становище донеччан ускладнило і вилучення півзахисника Миколи Морозюка у середині другого тайму: він не зможе взяти участь у матчі-відповіді.

А закінчував матч Металург взагалі, граючи вдев’ятьох: наприкінці другого тайму півзахисник донеччан Річард Данило отримав травму, після якої не зміг піднятися на ноги. Ліміт замін у Металурга на той час уже було вичерпано.

"Ми володіли ініціативою. Металург грав краще… Сьогодні був не наш день. Намагатимемося виправити ситуацію в Донецьку", – сказав після гри тренер українського клубу Юрій Максимов.

Матчі-відповіді у Белграді та Донецьку відбудуться 8 серпня.

Джерело: ВВС Україна