Журналіст, проти якого застосував силу охоронець Януковича, нагороджений Телетріумфом

15 жовтня 2010, 11:48
0
13

Учора, 14 жовтня, в Києві відбулася церемонія нагородження десятої Національної телевізійної премії "Телетріумф". Організатори головної телепремії України визначили лауреатів 47 номінацій.

Найкращим репортером визнаний Сергій Андрушко, спеціальний кореспондент програми Вікна-новини на СТБ. У цьому році широкого резонансу набув його конфлікт з Управлінням державної охорони, співробітник якого застосував силу проти Андрушка, поки той готував сюжет про перебування Віктора Януковича на виставці АГРО-2010 у червні.

В інших номінаціях відзначені ведучі Людмила Добровольська та Алла Мазур, керівник студії Квартал-95 Володимир Зеленський, композитор Костянтин Меладзе та інші.

Усього на здобуття премії було подано 300 заявок. Роботи оцінювалися в 47 номінаціях, дві з яких є додатковими нагородами.

Найбільше премій - 17 - отримали проекти телеканалу Інтер. Сім нагород отримав ICTV, шість отримав СТБ, п'ять - Новий канал і чотири - 1+1.

Переможцями Національної премії в галузі телебачення Телетріумф за результам сезону 2009-2010 стали:

1. Програма будь-якого формату (регіон) - 7 Днів Сіті (ТОВ Гравіс, телеканал Сіті)

2. Інформаційнапрограма (регіон) - День Сіті (ТОВ Гравіс, телеканал Сіті)

3.  Ведучий / ведуча програми будь-якого формату (регіон) Людмила Добровольська (ТОВ Гравіс, телеканал Сіті)

4. Украіномовний переклад - серіал Теорія брехні (ТОВ ТРК Студія 1 +1)

5. Світлова режисура телепрограми - Олександр Дегтяр, Фабрика Зірок-3 (Новий канал)

6. Телевізійний дизайн - Заставка проекту Битва українських міст (АТЗТ Українська незалежна ТВ-корпорація - телеканал Інтер)

7. Промокампанія - промокампанія талант-шоу Україна має талант-2 (ЗАТ ММЦ-СТБ)

8. Телевізійна новела - серіал Сусіди (АТЗТ Українська незалежна ТВ-корпорація - телеканал Інтер)

9. Телевізійний художній серіал - серіал Свати (АТЗТ Українська незалежна ТВ-корпорація - телеканал Інтер)

10. Телевізійний художній фільм / міні-серіал - Паршиві вівці (FILM.UA, ICTV)

11. Телевізійний документальний серіал - документальний фільм Останній гетьман з циклу Таємна історія України (студія Дмитра Харитонова, Інтер)

12. Телевізіойна документальна стрічка - Доктор Хайм. Експерименти над людьми (АТЗТ Українська незалежна ТВ-корпорація - телеканал Інтер)

13. Дитяча програма - Найрозумніший (АТЗТ Українська незалежна ТВ-корпорація - телеканал Інтер)

14. Спортивна програма - Третій тайм (Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV)

15. Історічна програма - щотижнева програма У пошуках істини, фільм Подвійне життя Йосипа Сталіна (ЗАТ ММЦ-СТБ)

16. Гумористтична програма - Велика різниця по-українськи (ICTV)

17. Пізнавальна програма. Стиль життя - програма Школа доктора Комаровського (Інтер)

18. Соціально-політичне шоу - загальнонаціональна премія Гордість країни-2009 (Панасівська Оксана, ТОВ Новий канал)

19. Телевізійна гра - Битва українських міст (Інтер)

20. Розважальне шоу - талант-шоу Україна має талант-2 (СТБ)

21. Спеціальний репортаж - документальний фільм Танго з Дакаром (Інтер), спеціальний репортаж У бога за пазухою (1+1)

22. Інформаційно-аналітична програма - Факти тижня з Оксаною Соколовою (ICTV)

23. Інформаційна програма - Щоденна інформаційна програма ВІКНА-новини (СТБ)

24. Композитор телевізійного фільму / серіалу - Єгор Олесов, Паршиві вівці (FILM.UA, ICTV)

25. Художник по світлу телевізійного фільму / серіалу - Білоус Олег, Право на помилування (Star Media, Інтер

26. Художник - постановник телевізійного фільму / серіалу - Ухов Олег, Небо у вогні (Star Media, Інтер)

27. Звукорежисер телевізійного фільму / серіалу - серіал Тільки кохання, Дяченко Олександр (1 1)

28. Сценарист телевізійного фільму / серіалу - Андрій Яковлєв, Михайло Савін, Андрій Ільків, Тимофій Саєнко, Юрій Мікуленко, Юрій Пойманов, Олексій Желенков - Свати (Інтер)

29. Оператор телевізійного фільму / серіалу - Аскаров Радик, Небо у вогні (Star Media, Інтер)

30. Режисер телевізійного фільму / серіалу - Андрій Яковлєв, Свати (Інтер)

31. Продюсер телевізійного фільму / серіалу - Борис Шефір, Сергій Шефір, Володимир Зеленський, Сергій Созановський, Андрій Яковлєв - Свати (Інтер)

32. Актриса телевізійного фільму / серіалу - Людмила Артем'єва, Свати (Інтер)

33. Актор телевізійного фільму / серіалу - Федір Добронравов, Свати (Інтер)

34. Композитор телепрограми - композитор і музичний продюсер проекту Фабрика зірок-3 Костянтин Меладзе (Новий канал)

35. Художник по світлу телепрограми - Балашов Максим Андрійович, художник по світлу Танцюють Всі! Другий сезон (ТОВ АЛАЙТ, СТБ)

36. Художник - постановник телепрограми - Фабрика зірок 3, Мироненко Геннадій (Новий канал)

37. Звукорежисер телепрограми - Сергій Угаров, звукорежисер програми Свобода слова (ICTV)

38. Сценаріст телепрограми - Студія Квартал - 95, Володимир Зеленський (Інтер)

39. Продюсер телепрограми - Галина Пілютикова та Руслан Городничий, продюсери талант-шоу Україна має талант-2 (СТБ)

40. Оператор телепрограми - оператор проекту Фабрика зірок-3 Юрій Метален (Новий канал)

41. Режисер телепрограми - програма Міняю дружину, Федосенко Яна (1+1)

42. Спортивний коментатор - Вацко Віктор, коментатор матчів Чемпіонату світу з футболу ФІФА-2010 на каналі ICTV

43. Ведучий / ведуча розважальної програми - Оксана Марченко, ведуча талант-шоу Україна має талант-2 (СТБ)

44. Ведучий / ведуча інформаційної програми - Алла Мазур (1+1)

45. Репортер - Андрушко Сергій, спеціальний кореспондент програми Вікна-новини (СТБ)

46. Спеціальний приз Телетріумфу-2010 отримав Володимир Бородянський, голова правління ММЦ СТБ

47. Премію за особливий внесок у розвиток українського телебачення, яка визначається Національною радою з телерадіомовлення, отримав Микола Слободян, член Нацради в 1994-99 роках, директор Інституту екранних мистецтв КНУ театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого.

Телеверсію церемонії покаже Новий канал, який погодився співпрацювати з організаторами після того, як вони оголосили про відмову від зйомок телеверсії.

Нагадаємо, в минулому році кращим репортером була визнана Наталія Соколенко, найкращим ведучим розважальної програми - Андрій Доманський, а премією за внесок у розвиток телебачення був нагороджений посмертно Ігор Пелих.

Корреспондент.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...
Loading...

Корреспондент.net в соцмережах