Керівництво парламентських комітетів: повний список

26 грудня 2007, 13:21
0
7

Депутати сформували склад парламентських комітетів і обрали їх керівників. БЮТ дісталися 10 комітетів, Партії регіонів -8, НУ-НС – 4, КПУ і Блок Литвина отримали по 2 комітети

Згідно з документом, головою Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин обрано Миколу Присяжнюка (Партія регіонів), його першим заступником - Євгена Сігала (БЮТ), заступниками - Сергія Рижука (Партія регіонів), Степана Глуся (БЮТ), Сергія Терещука (Блок Литвина), секретарем - Романа Ткача (Наша Україна – Народна самооборона).

Головою Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією обрано Ігоря Калєтніка (КПУ), першим заступником - Геннадія Москаля (НУ-НС), заступниками - Миколу Джигу (Партія регіонів) та Олександра Буджерака (БЮТ), секретарем - Юрія Трегубова (БЮТ).

Головою Комітету з питань будівництва, містобудування, ЖКГ та регіональної політики обрано Володимира Рибака (Партія регіонів), першим заступником - Володимира Поляченка (НУ-НС), заступниками - Олександра Попова (ПР), Юрія Сербіна (БЮТ), Валерія Баранова (Блок Литвина), секретарем - Бориса Пудова (БЮТ).

Головою Комітету з питань бюджету обрано Миколу Деркача (Блок Литвина), першими заступниками - Володимира Макеєнка (ПР) та Євгена Кирильчука (БЮТ), заступниками - Олександра Пеклушенка (ПР), Олега Ляшка (БЮТ), Валерія Борисова (НУ-НС), секретарем - Аллу Александровську (КПУ).

Головою Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування обрано Олександра Омельченка (НУ-НС), першим заступником - Ольгу Боднар (БЮТ), заступниками - Олександра Черноморова (ПР), Юрія Ключковського (НУ-НС), Віктора Пилипишина (Блок Литвина), секретарем - Сергія Гордієнка (КПУ).

Головою Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи обрано Анатолія Семиногу (БЮТ), першим заступником - Миколу Шершуна (Блок Литвина), заступниками - Олександра Горошкевича (ПР) та Івана Зайця (НУ-НС), секретарем - Сергія Глазунова.

Головою Комітету з питань економічної політики обрано Олександра Ткаченка (КПУ), першим заступником - Сергія Осику (БЮТ), заступниками - Ірину Акімову (ПР), Ігоря Єресько (БЮТ), Ірину Белоусову (Блок Литвина), секретарем - Ігоря Палицю (НУ-НС).

Головою Комітету з питань євроінтеграції обрано Бориса Тарасюка (НУ-НС), першим заступником - Володимира Вечерка (ПР), заступником - Сергія Шевчука (БЮТ), секретарем - Спиридона Кілінкарова (КПУ).

Головою Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності обрано Віктора Швеця (БЮТ), першим заступником - Володимира Сівковича (ПР), заступниками - Дмитра Шенцева (ПР), Володимира Стретовича (НУ-НС), секретарем - Валерія Бевзу (КПУ).

Головою Комітету у закордонних справах обрано Олега Білоруса (БЮТ), першим заступником - Тараса Чорновола (ПР), заступником - Леоніда Кожару (ПР), секретарем - Ігоря Алексєєва (КПУ).

Головою Комітету з питань культури і духовності обрано Володимира Яворівського (БЮТ), першим заступником - Інну Богословську (ПР), заступником - Ярослава Кендзьора (НУ-НС), секретарем - Віктора Дем’янчука (КПУ).

Головою Комітету з питань науки і освіти обрано Володимира Полохала (БЮТ), першим заступником - Михайла Зубця (ПР), заступником - Степана Давимуку (БЮТ), секретарем - Катерину Самойлик (КПУ).

Головою Комітету з питань національної безпеки і оборони обрано Анатолія Гриценка (НУ-НС), першим заступником - Сергія Гриневецького (Блок Литвина), заступниками - В’ячеслава Богуслаєва (ПР) та Валентина Зубова (БЮТ), секретарем - Юрія Самойленка (ПР).

Головою Комітету з питань охорони здоров’я обрано Тетяну Бахтеєву (ПР), першим заступником - В’ячеслава Пєрєдєрія (БЮТ), заступником - Віктора Коржа (ПР), секретарем - Лілію Григорович (НУ-НС).

Головою Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу обрано Миколу Мартиненка (НУ-НС), першим заступником - Сергія Тітенка (ПР), заступниками - Юрія Бойка (ПР) та Михайла Волинця (БЮТ), секретарем - Олега Зарубінського (Блок Литвина).

Головою Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів обрано Валерія Сушкевича (БЮТ), першим заступником - Петра Цибенка (КПУ), заступником - Володимира Герасимчука (Блок Литвина), секретарем - Олексія Журавка (ПР).

Головою Комітету з питань податкової та митної політики обрано Сергія Терьохіна (БЮТ), першим заступником - Миколу Круглова (ПР), заступниками - Євгена Гєллєра (ПР), Костянтина Бондарєва (БЮТ), Миколу Катеринчука (НУ-НС), секретарем - Катерину Ващук (Блок Литвина).

Головою Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин обрано Ігоря Шарова (Блок Литвина), першим заступником - Віктора Тарана (БЮТ), заступником - Івана Попеску (ПР), секретарем - Івана Сподаренка (НУ-НС).

Головою Комітету з питань правової політики обрано Сергія Міщенка (БЮТ), першим заступником - Михайла Сироту (Блок Литвина), заступником - Олександра Лавриновича (ПР), секретарем - Олену Лукаш (ПР).

Головою Комітету з питань правосуддя обрано Сергія Ківалова (ПР), першим заступником - Юрія Кармазіна (НУ-НС), заступниками - Валерія Бондика (ПР) та Олену Шустік (БЮТ), секретарем - Анжеліку Лабунську (БЮТ).

Головою Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва обрано Наталію Королевську (БЮТ), першим заступником - Миколу Кравченка (КПУ), заступниками - Олександра Вілкула (ПР), Петра Кузьменка (БЮТ), Ксенію Ляпіну (НУ-НС), секретарем - Леоніда Литвинова (ПР).

Головою Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпеченні діяльності ВР обрано Олександра Єфремова (ПР), першим заступником - Сергія Саса (БЮТ), заступниками - Василя Кисельова (ПР), Валерія Камчатного (БЮТ), Юрія Литвина (Блок Литвина), секретарем - В’ячеслава Коваля (НУ-НС).

Головою Комітету з питань свободи слова та інформації обрано Ганну Герман (ПР), першим заступником - Андрія Шевченка (БЮТ), заступником - Олександра Голуба (КПУ), секретарем - Юрія Стеця (НУ-НС).

Головою Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму обрано Павла Костенка (БЮТ), першим заступником - Олександра Волкова (ПР), заступником - Ельбруса Тедеєва (ПР), секретарем - Андрія Найдьонова (КПУ).

Головою Комітету з питань соціальної політики та праці обрано Василя Хару (ПР), першим заступником - Олега Шевчука (БЮТ), заступником - Ярослава Сухого (ПР), секретарем - Володимира В’язівського (НУ-НС).

Головою Комітету з питань транспорту і зв’язку обрано Володимира Козака (ПР), першим заступником - Олександра Третьякова (НУ-НС), заступниками - Михайла Мироненка (ПР), Юрія Крука (БЮТ), секретарем - Миколу Ковзеля (БЮТ).

Головою Комітету з питань фінансів та банківської діяльності обрано Миколу Азарова (ПР), першим заступником - Станіслава Аржевітіна (НУ-НС), заступниками - Владислава Лук’янова (ПР), Олександра Буряка (БЮТ), Сергія Павленка (Блок Литвина), секретарем - Юрія Полунєєва (БЮТ).

Головою Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації обрано Євгена Мармазова (КПУ), першим заступником - Олександра Бондаря (НУ-НС), заступниками - Дмитра Колєснікова (ПР), Валерія Писаренка (БЮТ), секретарем - Руслана Зозулю (БЮТ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...
Loading...

Корреспондент.net в соцмережах