23 червня 2012, 22:31
0
137
Матч Іспанія-Франція онлайн трансляція Євро-2012

До вашої уваги пропонується онлайн-трансляція чвертьфіналу Євро-2012 Іспанія-Франція, який відбувається у Донецьку.

Іспанія - Франція - 2:0

Гол: Хабі Алонсо (19, 90+1 - пен)

Попередження: Йоан Кабай (42), Жеремі Менез (76)

Місце: Україна, Донецьк, стадіон Донбас Арена

Дата: 23.06.2012

Головний арбітр: Нікола Ріццолі (Італія)

Незручні суперники. Анонс матчу Іспанія-Франція

Початок онлайн-трансляції матчу Іспанія-Франція о 21:45 за київським часом.

Іспанія: Касильяс - Арбелоа, Піке, Рамос, Альба - Бускетс, Хабі Алонсо - Хаві, Іньєста (Касорла, 84), Сільва (Педро, 65), Фабрегас (Торрес, 67)

Франція: Льоріс - Ревейєр, Рамі, Косельні, Кліші - Кабай, Мвіла (Жиру, 79) - Дебюші (Менез, 65), Рібері, Малуда (Насрі, 65) - Бензема

90 +1 хвилина. ГОООООЛ 2:0 Хабі Алонсо впевнено розводить м'яч і воротаря по кутах. Нагадаємо, що Льоріс свого часу в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів програв серію пенальті АПОЕЛу. Так що нічого немає дивного.

90-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Педро отримує м'яч у штрафному, фінтом йде від захисника, Ревейєр ззаду дає йому стусана – 100% порушення!

88-ма хвилина. Рібері на фланзі спочатку проти трьох, потім проти двох зміг вичавити тільки кутовий. Після його подачі Піке програє повітря Рамі, а Косельні в падінні через себе не влучив по мячу.

84-та хвилина. Замість Іньєсти на поле виходить Касорла.

81-ша хвилина. Торрес виходить сам на сам, але арбітр фіксує справедливий офсайд.

79-та хвилина. Виходить форвард замість опорника – Жиру замість Мвіла.

76-та хвилина. Менез у чужому штрафному штовхнув Бускетса – жовту картку дає йому арбітр, наступний матч Жеремі пропускає.

71-ша хвилина. Рібері пройшов до штрафного майданчика, трохи відпустив від себе м'яч і пробивав / прострілював, Касильяс м'яч з першого разу не фіксує, Бензема вже пролетів мимо, а Ікер з другої спроби його накриває.

69-та хвилина. Педро відмінно вибіг по флангу, пройшов до лицьової і прострілив - захисник знімає м'яч з ноги Торреса.

67-ма хвилина. Хибна дев'ятка Фабрегас поступається на поліе дев'ятці справжній – Торресу.

65-та хвилина. Подвійна заміна у Франції - замість Дебюші Менез, замість Малуда – Насрі. У Іспанії теж відразу вихід – Педро замість Сільви.

64-та хвилина. Небезпечна могла бути атака Франції – але Бензема пробиває неточно.

62-га хвилина. Одразу відповідь Іспанії – Льоріс на лінії штрафного в кидку витягує м'яч в ногах у Іньєсти!

61-ша хвилина. Перший раз серйозно напружує Франція суперника – Кабай прибіг до штрафного, обігрався з партнером і сильно прострілив – захист не з першого разу вибиває м'яч.

60-та хвилина. Ось він, Бензема - з подачі Рібері Карим головою пробиває, але м'яч трохи вище над поперечиною полетів.

57-ма хвилина. Після подачі у штрафний Іспанії Бензема змушений тікати майже до кутового прапорця за м'ячем, але потім пас у ноги захиснику. Просто жах твориться у збірної Франції сьогодні в цій зоні.

54-та хвилина. У двох поспіль атаках Рібері та Бензема віддавали один одному просто жахливі паси біля штрафного Іспанії.

51-ша хвилина. Добре відкрився Арбелоа на фланзі, віддали йому пас, він котнув Фабрегасу, Сеск м'яко подає просто на захисника, той виносить, і Хабі Алонсо пальнув з дистанції - повз ворота!

50-та хвилина. Бензема потримав м'яча на фланзі, добре котнув між двома захисниками на Рамі, але той уткнувся в іспанця і порушив правила.

46-та хвилина. Другий тайм стартував.

Арбітр почекав доданий час і відправив команди на перерву.

43-тя хвилина. Переодягається Франк Рібері - роздерли просто на ньому майку.

42-га хвилина. Кабай наступає на ногу Бускетсу й отримує жовту картку.

38-ма хвилина. Хаві закинув м'яч на Іньєсту, того випереджає захисник. Після подачі з кутового Алонсо б'є взагалі без перешкод, але зовсім косо.

36-та хвилина. Рібері рветься по флангу, обходить Арбелоа як стовпчик і прострелює Рамос не такий простий, спокійно він перериває політ м'яча.

32-га хвилина. Подача з кутового, Касильяс виходить на м'яч і зіграв у доганялки з головою Косьєельни - ледь не втратив він сферу, але вчасно схаменувся.

31-ша хвилина. Кабай показує Бензема, як бити зі штрафного - відмінний удар, і Касильяс показує свій високий, без сумніву, воротарський клас.

30-та хвилина. Перший кутовий біля Іспанії, подача Хаві - Бускетс до м'яча добрався, але пробив у небеса.

Володіння м'ячем - 59% проти 41% на користь Іспанії. несмертельні цифри

26-та хвилина. Пробиває Бензема зі штрафного повз м'яч йде. Міг потренувати Карим у складі Реала удари зі штрафного по воротах Касильяса, але напевно філонить в Реалі є кому штрафні пробивати.

25-та хвилина. Передача на фланг, Арбелоа висів в офсайді і перешкодив Фабрегасу отримати м'яч.

23-тя хвилина. МОМЕНТ! Сильва як дитину мотає свого партнера по клубу Кліші, зупиняє м'яч на лицьовій лінії і прострілює Фабрегас до м'яча не встигає!

19-та хвилина. ГОООООЛ 1:0 Іспанія відкриває рахунок! Іньєста віддав пас на вихід Альбі, той виграв забіг у Дебюші, зряче подає на дальню штангу, а там Хабі Алонсо головою розстрілює ворота!

16-та хвилина. Рібері міг добре вибігати на ворота, але Бензема йому віддав неточний пас на фланг.

14-та хвилина. Сільва йде вперед, відкидає м'яч на Арбелоа, той прострілює - помилковий нападник Фабрегас в цей час не на вістрі атаки, а десь за штрафної.

11-та хвилина, Арбелоа залишили на своєму фланзі одиноким, Альваро подає добре, та Льоріс теж не молодик безвусий, виходить і в кидку забирає м'яч.

8-ма хвилина. Хабі Алонсо завдає просто таки наддалекий по виконанню, але звичайний для нього удар практично з центра поля - в створ воріт пішло, але Льоріс спокійно ловить.

6-та хвилина. Іньєста віддавав передачу на Сеска, Кліши упускає Фабрегаса - уболівальники Іспанії вимагаю пенальті, вболівальники Франції - покарати симулянта.

5-та хвилина. Давид Сільва добре відкрився на фланзі, але передачу зробив просто на захисника.

3-тя хвилина. Кабай перехопив м'яч у центрі, кинув у прорив Бензема - проти Каріма добре позахищався Рамос.

1-ша хвилина. Стартував матч. Перший український чвертьфінал.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі
ТЕГИ: Евро-2012онлайнтрансляциясборная Франциисборная ИспанииИспания Франциясчет Испания Франция