Мілевський вважає, що з Інтером грати так само важко, як і з Оболонню

18 жовтня 2009, 11:30
0
6

Нападаючий київського Динамо Артем Мілевський наголосив, що поєдинок з Оболонню (2:1) виявився для його команди важким, і тепер біло-блакитним необхідно добре підготуватися до матчу з Інтером у Лізі Чемпіонів.

"Хоч Оболонь зібралася, налаштувалася і здавалася непоступливою, але ми все одно перемогли. Так, гра вийшла важкою, ми знову не забили у першому таймі. Таке враження, що просто не можемо спочатку матчу засмутити суперника, потрібно обов'язково пропустити першими або забивати на останніх хвилинах. У результаті, витратили багато сил. Але це позаду, тепер важливо якнайшвидше відновитися до гри з Інтером, - цитує Мілевського офіційний сайт Динамо.

Мілевський додав: "Думаю, у Мілані нас чекає така ж важка гра. Сподіваюся, також із позитивним результатом".

Нагадаємо, що в суботу, 17 жовтня, у черговому київському дербі Динамо насилу здолав Оболонь.

Матч Інтер - Динамо відбудеться у найближчий вівторок в Мілані.
За матеріалами: ФК Динамо (Киев)