Інтер - Динамо: Бойова нічия на користь господарів

20 жовтня 2009, 22:37
0
20
Михалик відкриває рахунок у матчі

У вівторок, 20 жовтня, київське Динамо в третьому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів зіграло внічию з міланським Інтером.

Ліга Чемпіонів. Група F. 3-й тур

Інтер - Динамо - 2:2

Голи: Станкович (35); Самуель (48) - Михалик (4); Лусіо (40, а.г.)

Попередження: Станкович (22); Майкон (28); Ківу (52); Дзанетті (84) - Алмейда (30); Шевченко (60), Мілевський (68); Вукоєвич (83)

Мілан. Сан-Сіро. Початок матчу: 21:45

Арбітр: Мартін Аткінсон (Англія)

5-а хвилина. ГГООООЛЛЛ!!!! МИХАЛИК! Маграо подав штрафний, Станкович махнув повз м`яч і Тарас з метрів з 12-ти забиває м'яч у нижній кут!

23-а хвилина. Станкович отримав попередження за фол на Ярмоленка.

30-а хвилина. Перше попередження у Динамо: Алмейда за фол на Етоо.

35-а хвилина. ГОЛ! Снейдер через усе поле виводив на ворота Станковича, Богуш вийшов за межі штрафного і Деян встиг прокотити м'яч під голкіпером! 1:1.

40-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛ!!!! Маграо подав кутовий і Лусіо забиває м'яч у дев'ятку власних воріт!

48-а хвилина. ГОЛ!! Снейдер подає, Самуель головою пробиває під поперечину. Гол - один в один, як забила в останньому турі Оболонь у ворота "Динамо".