Інтер - Динамо: Розбір польотів

21 жовтня 2009, 11:11
0
6

Сайт uaSpoprt.net виносить на загальне обговорення свою версію підсумку матчу Інтер - Динамо, оцінивши дії гравців київської команди на Сан-Сіро за п'ятибальною системою.

Станіслав Богуш - 4,0. Голкіпер Динамо провів матч на високому рівні, а його помилка при першому голі не була такою фатальною, як може здатися на перший погляд. Навіть якби Стас не виходив, то Станкович віддавав би Ето'о, що мчав паралельним курсом. При цьому два не зовсім обов'язкових голи не вибили з колії Богуша і він створив мінімум два сейви, які врятували Динамо від неприємностей.

Роман Єрьоменко - 4,0. У порівнянні з матчем у Барселоні Роман зіграв набагато впевненіше і не дав розгулятися по своїй брівці суперникові. При цьому він встигав ефективно підключатися до атак своєї команди, і якби Шевченко потрапив головою в створ на 25-й хвилині, був би автором гольової передачі.

Євген Хачеріді - 4,5. Молодий центрбек продовжує радувати своєю впевненістю. Важко пригадати, щоб у матчі хтось із Інтера зумів обіграти Женю один в один, а його постійна опіка змушувала Ето'о регулярно порушувати правила в атаці.

Леандро Алмейда - 4.0. У цьому матчі бразилець класно грав у відборі і на випередження, але, як і раніше, допускав позиційні помилки. Одна з них ледь не призвела до голу від Суазо, благо, гондурасець не потрапив у створ воріт.

Жерсон Маграо - 4,0. Лівий захисник Динамо, між іншим, став автором двох гольових передач - майже герой матчу. Ось тільки своїми діями в захисті змусив понервувати вболівальників киян. Саме Маграо невиправдано помчав у контратаку, оголивши фланг, по якому прорвався Станкович і зрівняв рахунок. У другому таймі Жерсон виводив один на один з Богушем камерунського нападника, а потім не зумів закрити його в штрафній. Заміна на Бетао була цілком логічною.

Огнен Вукоєвич - 4,0. Гра Огнена, як завжди, була малопомітна, але саме він гасив пожежі біля і в штрафному майданчику "Динамо", коли Інтер особливо проявляв активність. Правда, були моменти, коли півзахист міланської команди повністю контролював центр поля (початок і кінець другого тайму), що для руйнівника погана оцінка.

Тарас Михалик - 4,0. Як Тарас почав зустріч! Гол, повна перевага над зоряними Камб’яссо і Дзанетті, але потім явно позначилася відсутність належної ігрової практики і опорник був не такий надійний, як раніше, залишаючи багато часу для роздумів атакерам Інтера.

Мілош Нінкович - 4,0. Мілош повинен був виконувати роль плеймейкера, але загострень передач у його виконанні було не так вже й багато. Зате він дуже допомагав Вукоєвичу і Михалику справлятися з натиском центральних півзахисників суперника, пресингуючи суперника вже на його половині поля.

Андрій Ярмоленко - 4,5. Крайній форвард /півзахисник Динамо провів поєдинок на дуже високому рівні. Він відбігав більше всіх на полі, намотавши майже 13 кілометрів, має кращий показник по точності передач у Динамо, і взагалі не переймався перед зоряним Майконом. Міг відкрити рахунок уже на другій хвилині матчу, але неймовірним чином не потрапив в порожні ворота з трьох метрів, але ж і мегазірки помиляються. Ще б йому прийом м'яча підправити і швидкість прийняття рішень, але, будемо сподіватися, що і ці огріхи з часом зникнуть.

Артем Мілевський - 4,5. Капітан Динамо на Сан-Сіро дуже добре виглядав у центрі поля - як у творенні, так і захисті, став справжньою проблемою для Нерадзурі. Однак, якщо вірити офіційному сайту УЄФА, в активі форварда киян жодного удару по воротах, зате маса гострих передач, які, на жаль, так і не були реалізовані партнерами. Зате Мілевському вдалося налякати Люсіо, що відправив м'яч після навісу Маграо прямо у ворота Жуліо Сезара.

Андрій Шевченко - 4,5. Зоряний форвард Динамо грав так, немов у своєму першому офіційному матчі в Лізі Чемпіонів. Він встигав грати на флангах, відтягатися до центру і виходити на завершальні стадії атак. Єдине, чого не вистачило Шеві, - забитого гола. Адже моменти були забійні.

Олег Гусєв - 3,5. За відведений час Олег не зумів змінити результат, як це було в матчі з Рубіном. Атаку своєї команди значно не посилив, але й не зіпсував.

Бетао - 4,0. Замінивши Маграо, істотно заспокоїв ситуацію на лівому фланзі оборони.

Артем Кравець - без оцінки. За три останні хвилини в матчі що-небудь продемонструвати путнє дуже важко. Але зі своїм головним завданням - потягнути час і дати передихнути партнерам, впорався на всі 100.

_______________________________

У вівторок, 20 жовтня, київське Динамо в третьому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів зіграло внічию 2:2 з міланським Інтером.