Кубок Кремля: Южний переміг Тіпсаревича у фіналі

25 жовтня 2009, 19:28
0
5
Михайло Южний переміг на Кубку Кремля

Російський тенісист Михайло Южний став переможцем XX міжнародного московського турніру Кубок Кремля-2009.

У неділю третій сіяний 27-річний росіянин зустрічався у фінальному поєдинку з 25-річним сербом Янко Тіпсаревичем, що займає на цьому тижні 46-й рядок у рейтингу ATP і шостий номер посіву на турнірі. Нагадаємо, що до цього поєдинку тенісисти двічі грали між собою, і обидва рази перемога діставалася сербському спортсмену.

На старті матчу Южному вдалося вирватися з брейком – 3:0. Проте свою перевагу росіянин не втримав і дозволив супернику зрівняти рахунок. Рівна боротьба тривала до самого закінчення першої партії, внаслідок чого був зіграний тай-брейк. У тринадцятому вирішальному геймі перемогу святкував Тіпсаревич – 7:6 (5).

У другому сеті Михайло знову вийшов уперед на самому старті і цього разу не дозволив суперникові перехопити ініціативу. Навіть більше, Южний у цій партії не віддав Янко виграти жодного гейму – 6:0.

У вирішальному третьому сеті Михайло вже традиційно знову повів із брейком – 3:1. Однієї подачі суперника росіянину виявилося достатньо, щоб здобути підсумкову перемогу – 6:7 (5), 6:0, 6:4. Загалом поєдинок тривав 1 годину 44 хвилини.

Нагадаємо, титул в Москві – п'ятий у професійній кар'єрі Михайла на турнірах ATP і перший у сезоні 2009 року. За свою сьогоднішню перемогу росіянин отримає чек на суму $ 170,000 і 250 рейтингових очок.