Санкт-Петербург ATP: Стаховський вийшов до чвертьфіналу

29 жовтня 2009, 15:23
0
4
Стаховський зіграє у чвертьфіналі

Сьогодні, 29 жовтня, український тенісист Сергій Стаховський вийшов до чвертьфіналу турніру в Санкт-Петербурзі.

У зустрічі другого раунду українець обіграв у двох сетах росіянина Андрія Кузнєцова з рахунком 6:1, 6:4.

У першій партії матчу ніякої боротьби не вийшло. Свій перший гейм Кузнєцов зміг взяти лише за рахунку 5:0 на користь Стаховського. На початку другої партії росіянину вдалося нав'язати боротьбу опонентові. У Кузнєцова було три брейкових м'ячі, але реалізувати їх він не зміг, а в п'ятому геймі знову втратив свою подачу, після чого Стаховський повів у рахунку - 4:2. Цієї переваги українцеві вистачило для перемоги.

У чвертьфінальному поєдинку Стаховському належить зіграти проти німця Бьорна Фау, який раніше легко здолав словака Кароля Бека.

Нагадаємо, що в першому колі Сергій Стаховський обіграв росіянина Євгенія Корольова.

За матеріалами: GoTennis.ru