5 листопада 2009, 12:12
0
8

Bigmir)Спорт пропонує Вашій увазі власну версію оцінки успішності гравців Динамо у вчорашній грі проти Інтера.

Станіслав Богуш - 3,5. До пропущених голів Стас діяв цілком надійно і впевнено, але така вона  воротарська доля - один удар, і ти винен в поразці своєї команди.

Роман Єрьоменко - 3,0. Вже на другій хвилині Роман проґавив Снейдера, але голландець не зумів вразити дев'ятку воріт. Потім фін гру на своїй брівці заспокоїв і не рідко сам став підключатися до атак. У другому таймі захисник був не такий надійний, а на останніх хвилинах дозволив Мунтарі вільно прийняти м'яч і пробити, після чого рахунок став 1:2.

Євген Хачеріді - 4,0. Як Женя грав перші 60 хвилин гри (!). У кращих традиціях Фабіо Каннаваро, Ріо Фердінанда та інших легенд захисту (навіть кілька разів за цей час пригадалася безсмертна фраза з к/ф Королева бензоколонки - " Увезут, ей богу увезут " - ред.). Однак коли Інтер включив максимальні швидкості, молодий футболіст почав не встигати за своїми опонентами. Штангу і промахи нападаючих нерадзуррі залишимо без уваги, а ось під час першого голу у ворота Динамо, якщо подивитися повтор, Хачеріді опинився поза епізодом, так і в другому випадку не зумів вчасно прийти на допомогу своєму голкіперу. Загалом, є над чим працювати.

Леандро Алмейда - 3,5. У цьому матчі Леандро значно менше помилявся при виборі позиції, класно грав на випередження і у відборі, але все це, як і у випадку з Хачеріді, тільки до 60-ї хвилини.

Жерсон Маграо - 3,5. Як і в Мілані, Жерсон на пару з Ярмоленком зуміли нейтралізувати самого Майкона. Однак саме Маграо відпустив Міліто, коли той забивав перший гол.

Огнен Вукоєвич - 4,0. До пори, до часу Огнен гідно боровся із зоряним центром Інтера. Але після перерви тиск став настільки потужним, що хорват піддався, і загроза динамівським воротам все частіше стала виходити з центральної зони. У результаті саме Огнен дозволив Снейдеру себе обіграти і віддати пас на Міліто на 86-й хвилині. Міг Вуко добути і лаври рятівника, але його відчайдушний підкат все ж таки не завадив Снейдеру проштовхнути м'яч у сітку воріт Богуша.

Тарас Михалик - 3,5. За всю гру Тарас наніс один удар по воротах Жуліо Сезара, але м'яч зрадницьки звалився з ноги і полетів на трибуни. Звичайно, його основне завдання було руйнувати атаки італійського гранда, але й допомога команді в організації контратак також входить в прямі обов'язки центрального півзахисника, а з цим якраз і не вийшло.

Мілош Нінкович - 3,5. Мілош перші 45 хвилин вів гру Динамо, ефективно розпоряджаючись м'ячем і направляючи атаки киян. Однак у другому таймі, коли на полі у команди Жозе Моуріньйо залишилися два номінальних захисники, Нінкович не зумів віддати останній пас, який зняв би всі питання в грі. А фірмові удари, схоже, Мілош може наносити тільки при повному потуранні суперника.

Андрій Ярмоленко - 2,5. В останніх матчах Андрій явно загубився. І навряд чи він розучився приймати м'яч або обігрувати суперників. Схоже, молодий футболіст не справляється з величезним тиском, і тут логічне питання до тренерському штабу, який не зміг належним чином налаштувати Ярмоленка на гру.

Артем Мілевський - 3,0. Артем віддав гольову передачу на Шевченка, за що йому величезне спасибі. Ще він заробив декілька непоганих штрафних. І все. Капітан Динамо продовжує ігнорувати удари по воротах, у другому таймі Мілевський явно підсів фізично і в результаті був замінений.

Андрій Шевченко - 4,5. Чергову гру зірковий форвард стає найкращим гравцем у складі своєї команди. Шева продовжив традицію забивати у ворота головного ворога червоно-чорного Мілана і майже на годину подарував уболівальникам Динамо надію на перемогу. Коли ж гра у команди розклеїлася, він намагався завести партнерів, але ті його чомусь не послухали.

Олег Гусєв - без оцінки. Олег не став тим джокером, який зумів би переломити перебіг подій на футбольному полі. Кілька разів він непогано пробігся з м'ячем по своїй брівці, але від нього явно варто очікувати більшого.

Валерій Газзаєв - 2,0. Валерій Георгійович повністю переграв Моуріньйо в першому таймі. Але у другому тренер Динамо не зумів гідно відповісти на ходи португальця. Газзаєв пішов по стопах Юрія Сьоміна і повністю повторив торішній поєдинок з Порту. Він вирішив не проводити заміни, хоча, наприклад, Тіберіу Гіоане, напевно, зіграв би не гірше Ярмоленка, а Юссуф - Михалика. Але тренер сам несе відповідальність за результат, і він прийняв те рішення, яке вважав правильним. Не вгадав. Але час усе виправити ще є.