Футболісти бразильської команди отримали три червоні картки за 15 хвилин

5 листопада 2009, 14:13
0
4
Троє футболістів Сан-Паулу були дискваліфіковані

Три футболісти бразильського клубу Сан-Паулу отримали червоні картки протягом 15 хвилин. Це відбулося у виїзному матчі Чемпіонату країни проти Греміо, що відбувся в ніч з 4 на 5 листопада в Порту-Алегре.

Незважаючи на вилучення трьох польових гравців, Сан-Паулу зумів домогтися виїзної нічиєї (1:1 R).

Першим з поля був видалений нападаючий Боржес. Він вийшов на заміну на 64-й хвилині, на 76-й хвилині отримав першу жовту картку, а на 77-й - другу. На 78-й хвилині поле залишив ще один форвард Сан-Паулу Дагоберто. Він отримав червону картку за грубий підкат проти гравця Греміо Туліо.

У компенсований час через другу жовту картку був вилучений півзахисник Сан-Паулу Жеан. Ще двоє гравців цієї команди (Міранда і Андре Діас) отримали по одному попередженню. У складі Греміо жовті картки були показані п'ятьом футболістам.

Обидва голи в матчі Греміо - Сан-Паулу були забиті в першому таймі. На 23-й хвилині рахунок відкрив захисник господарів Рафаель Маркес, а на 32-й хвилині Дагоберто забив м'яч у відповідь.

За матеріалами: Lenta.ru