ЛЄ: Шахтар забезпечив собі вихід до плей-оф

5 листопада 2009, 23:56
0
9

У четвер, 5 листопада, відбувся матч 4-го туру групового раунду Ліги Європи між донецьким Шахтарем і французької Тулузою. Гірники легко перемогли і забезпечили собі вихід до плей-оф.

Ліга Європи. Груповий етап. Група J. 4-й тур

Тулуза (Тулуза, Франція) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 0:2

Голи: ЛуЇс Адріано (49); Гай (63)

Попередження: Сірьє (45); Мбенге (48); Берсон (72) - Рац (34)

Тулуза. Муніципальний стадіон. Початок матчу: 22.05

Арбітр: Сесар Фернандес (Іспанія)

-------------------------------------------------- ------------------------------

Тулуза: Пеле; Ебондо; Конгре; Нунке; Мбенге; Дідо; Машаду (Браатен, 65); Луан; Сірьє; Берсон (Сіссоко, 84); Панкот

Тренер: Ален Казанова

Шахтар: Пятов, Срна (Кобін, 74); Кучер; Ракицький; Рац, Хюбшман, Гай, Фернандіньйо, Жадсон (Левандовськи, 78); Вілліан; Луїс Адріано (Гладкий, 84)

Тренер: Мірча Луческу

Ось і все. Шахтар отримує четверту перемогу і проходить далі.

90+1 хвилина. Вілліан не реалізовує вихід один на один.

Спокійно дограють поєдинок гравці.

84-а хвилина. І остання заміна у виконанні Луческу - замість Луїса Адріано виходить Олександр Гладкий.

78-а хвилина. Жадсона змінює Луческу - замість нього в центр поля виходить Левандовськи. Зміцнює опорну зону Містер.

75-а хвилина. І відразу відзначився Василь - поставив корпус і відібрав м'яч під обурення трибун. Молодець.

74-а хвилина. А у нас перша заміна у Шахтаря - замість Срна виходить на фланг Василь Кобін.

72-а хвилина. Берсон дав по ногах Жадсону - ціна удару жовта картка.

71-а хвилина. ПЯТОВ! Ціною забиття рятує Шахтар Андрій. Панкота вивели один на один (Кучер ледве не відзначився результативною передачею), але наш воротар вибіг і налякав нападаючого.

68-а хвилина. Кучер продовжує вечір імені самого себе - почав біля своїх воріт чудити, ледь не втратив м'яч, та й вибив його за бокову.

63-я хвилина. ГООООООЛ. 0:2 Гай забиває. Вілліан прекрасно виклав м'яч на ногу Олексію, і наш гравець акуратно пробив повз кіпера.

60-а хвилина. Ебондо пішов вперед і пробив над Пятовим - притиснули якось несподівано гірників.

59-а хвилина. Черговий провал захисту, Луан набігав на м'яч і щільно приклався метрів з 16-ти – повз ворота.

58-а хвилина. Відповідь Тулузи - Мбенге пробиває прямо в руки Пятову.

57-а хвилина. Даріо Срна пробиває з дистанції - небезпечно, але трохи зависоко.

56-а хвилина. Луїс Адріано двічі обігрався з Фернандіньйо, поки Мбенге не прибіг і не зіпсував малину.

49-а хвилина. ГООООООЛ. 0:1 Шахтар виходить вперед. Жадсон від лицьової прострелив, Луїс Адріано прийняв м'яч, розвернувся і пробив повз Пеле. Краса і гордість українського футболу в дії.

48-а хвилина. Мбенге порушив правила проти Срна - жовта картка.

47-а хвилина. Вілліан протягнув м'яч по флангу, прострілив, та Луїс Адріано по м'ячу не влучив.

46-а хвилина. Другий тайм стартував.

От і кінець першого тайму. Перерва.

45 +3 хвилина. Сірьє отримує жовту картку.

45 +2 хвилина. Перекладина рятує Тулузу. Луїс Адріано прийняв м'яч і пробив - і тільки дзвін почув він.

45-а хвилина. Жадсон втрачає прекрасний момент - після подачі Срна маленький і спритний бразилець з лінії воротарського п'ятою відправляє м'яч вище воріт.

43-я хвилина. Явно смикнули за рукав Фернандіньйо в боротьбі - але арбітр мовчить. Чи не напружуючись судить сьогодні іспанець.

37-а хвилина. Пятов рятує Шахтар після цирку у виконанні захисту. І це гравці збірної України. Спочатку Ракицький запалив свічу, а потім Кучер скинув грудьми прямо на Панкота - але Андрій Пятов вчасно вибіг і налякав нападаючого.

36-а хвилина. Кучер дозволив себе обікрасти Панкоту - ну зібраними треба бути гравцям.

34-а хвилина. Жовта картка Развану Рацу. Пасом у розріз виводили Луана один на один, легкий поштовх в спину - гравець на газоні, картка в руках арбітра.

32-а хвилина. Нарешті небезпечно у Шахтаря. Пеле рятує Тулузу після удару Жадсона.

28-а хвилина. Дуже жорстко в ногу Ракицького зіграв гравець Тулузи. Немов отримав завдання від греків не пускати гравця збірної України у плей-оф. Але все обійшлося.

24-а хвилина. Відповідь Тулузи - знову позиційна помилка захисту гірників, і Панкот головою парашутиком пробивав неточно.

23-а хвилина. Довго готувалися французи до пробиття небезпечного штрафного - та все закінчилося банальним попаданням в ноги захисникам.

20-а хвилина. Даріо Срна подає зі штрафного - і прямо в руки височенному Пеле.

17-а хвилина. Не поспішає донецький Шахтар форсувати події, контролює м'яч у середині поля.

13-а хвилина. Перший удар у Шахтаря - здалеку довго стріляє Хюбшман, і кінця й краю цьому немає удару - м'яч летить на великій відстані від штанги.

10-а хвилина. Жадсон з Вілліаном влаштували бразильські танці біля бокової лінії після розіграшу кутового, але підсумкова подача пішла далеко і неточно.

9-а хвилина. Сірьє промчав як локомотив повз захисників, втік від Ракицького і з гострого кута намагався перекинути Пятова - не вдалося.

6-а хвилина. МОМЕНТ. Після передачі з центру поля Панкот дотиком прибрав Даріо Срна, прийняв м'яч, пішов від Ракицького і пробив повз дальню штангу. Небезпечно.

4-а хвилина. Перше порушення проти Шахтаря - Даріо Срна отримав вітальний удар по ногах.

2-а хвилина. Дивне враження справляє газон - тільки постелений був він на цьому тижні, і смужки чітко видно камерою. Немов на паркеті грають команди.

1-а хвилина. Отож, матч розпочався. Шахтар розвів м'яч з центру поля.