6 листопада 2009, 13:45
0
4
Марченко вийшов у фінал

Український тенісист Ілля Марченко обіграв німця Бьорна Фау і став першим учасником фіналу Челленджера в Астані з призовим фондом 125 000 доларів.

У першому сеті українець грав досить впевнено, незважаючи на те, що гра почалася рівно і дійшла до рахунку 3:3. Але Марченко взяв свою подачу і зробив брейк, завдяки чому вийшов уперед. А потім довів сет до перемоги 6:3.

Другий сет розпочався з інтриги. Німець спочатку взяв свою подачу, потім зробив брейк. Але Марченко не розслабився і зробив брейк у відповідь. У четвертому сеті Фау мав усі шанси знову зробити брейк за рахунку 0:40. Але Марченко відіграв різницю і взяв свою подачу - 2:2. Потім суперники обмінялися очками на своїх подачах і Марченко зробив брейк вдруге - 4:3. Але тепер уже німець зробив брейк  у відповідь і рахунок знову став рівним. Однак Марченко зробив третій поспіль брейк у сеті і повів 5:3 перед своєю подачею. Німець повів 0:40 і міг бути черговий брейк у цьому сеті. Проте Марченко взяв чотири пойнти поспіль а потім і матч-болл. У підсумку 6:3, 6:4.

У фіналі Марченко зіграє з переможцем іншого півфіналу між росіянином Костянтином Кравчуком і Андрієм Голубєвим з Казахстану.

Нагадаємо, що в чвертьфіналі Марченко у двох сетах обіграв словака Марека Сем'яна.

За матеріалами: Tennis.ua