11 листопада 2009, 16:13
0
4
Фелпс програв другу стометрівку за два дні

Американський плавець Майкл Фелпс не зміг вийти до фіналу на дистанції 100 метрів батерфляєм на етапі Кубка світу в Стокгольмі.

11 листопада під час попередніх запливів Фелпс показав лише 11-й результат, а у фінал вийшли вісім плавців. 10 листопада Фелпс провалив попередній заплив на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Фелпс, на відміну від багатьох інших плавців, відмовився від плавальних костюмів, що покращують гідродинаміку, і проплив 100 метрів батерфляєм за 51,06 секунди. Найкращий результат показав бразилець Кайо Алмейда, що подолав дистанцію за 50,34 секунди. У Стокгольмі Фелпс вперше з 2006 року виступає на короткій воді (довжина басейну - 25 метрів).

На дистанції 200 метрів комплексним плаванням Фелпсу вдалося потрапити у фінал. Американець проплив цю дистанцію за одну хвилину і 56,09 секунди, показавши другий результат. Переможцеві попередніх запливів шведу Сімону Сьєдину Фелпс програв 0,1 секунди.

Нагадаємо, вчора, 10 листопада, в кваліфікаційному запливі на 100 м вільним стилем 14-разовий олімпійський чемпіон американець Майкл Фелпс показав 16 результат.

За матеріалами: Lenta.ru