12 листопада 2009, 11:08
0
4
Мюррей йде далі

Британський тенісист Енді Мюррей з величезними труднощами подолав бар'єр другого кола турніру в Парижі.

У своєму стартовому поєдинку посіяний під четвертим номером 22-річний британець зустрічався з 41-ю ракеткою світу 29-річним американцем Джеймсом Блейком.

Раніше між собою тенісисти зустрічалися два рази, і до сьогоднішнього дня рахунок у цьому протистоянні був нічийним - 1:1.

Матч пройшов в завзятій боротьбі, а перемога Мюррею дісталася лише на тай-брейку вирішального третього сету - 6 / 3, 6 / 7 (5), 7 / 6 (4). В цілому цей поєдинок тривав 2 години 13 хвилин.

Мюррей лише одного разу упустив свою подачу, і при цьому зміг зробити два брейки. Також варто відзначити, що в цій зустрічі Енді зробив 21 Ейс, допустивши при цьому 3 подвійні помилки. На рахунку Блейка - 4 подачі навиліт і 5 подвійних.

У третьому колі Енді потрібно зіграти проти чеха Радека Штепанека, який раніше обіграв серба Віктора Троїцькі - 6 / 4, 6 / 0.

За матеріалами: GoTennis.ru