Париж АТР: Джокович без проблем вийшов до чвертьфіналу

12 листопада 2009, 16:07
0
4
Джокович зіграє в чвертьфіналі

Третя ракетка світу сербський тенісист Новак Джокович не мав жодних проблем у матчі третього кола турніру категорії Masters BNP Paribas Masters-2009 в Парижі.

У четвер 3-й сіяний тут 22-річний серб не залишив жодного шансу 31-річному господареві корту, кваліфаю Арно Клеману, розгромивши його в двох партіях з однаковим рахунком 6 /2. Поєдинок тривав 1 годину 15 хвилин. Нинішній успіх дозволив Джоковичу збільшити перевагу в протистоянні з суперником до 3-1.

Суперником Новака Джоковича у чвертьфіналі нинішніх змагань буде 10-а ракетка світу 25-річний швед Робін Содерлінг, який має тут 9-й номер посіву.

За матеріалами: GoTennis.ru