Париж АТР: Джокович став першим півфіналістом

13 листопада 2009, 17:35
0
6
Джокович здолав Содерлінга

Сербський тенісист Новак Джокович вийшов у півфінал Паризького турніру BNP Paribas Masters-2009.

У чвертьфінальному поєдинку 22-річний серб, що займає в світовому рейтингу третій рядок, зустрічався з 10-ю ракеткою світу 25-річним шведом Робіном Содерлінгом.

Початок сету залишився за Содерлінгом, який спокійно взяв свою подачу, а потім нав'язав Джоковичу боротьбу під час гри на прийомі. У другому геймі у Содерлінга було відразу 4 брейк-пойнти, але жоден з них він не реалізував. Розплата за подібне марнотратство була негайною - Джокович вже в наступному геймі зробив брейк і вперше в матчі вийшов вперед у рахунку - 2 / 1. Надалі матч проходив в абсолютно рівній боротьбі. У восьмому геймі Содерлінг на подачі Новака зробив рахунок 15:40, але ці брейкові м'ячі Джокович відіграв, проте потім швед заробив ще один брейковий м'яч, який у результаті і реалізував, таким чином зрівнявши рахунок у сеті - 4 / 4. Однак Джокович, втративши свою подачу, не опустив руки і в дев'ятому геймі під нуль узяв гейм на подачі шведського тенісиста. За рахунку 5 / 4 на свою користь, серб вийшов подавати на сет. У Содерлінга знову було два брейкових м'ячі, але у вирішальні моменти він допустив кілька помилок і дозволив Джоковичу завершити сет на свою користь - 6 / 4.

На початку другого сету перевагою також заволодів Содерлінг, тільки цього разу шведу вдалося спочатку зробити, а потім і підтвердити брейк, повівши в рахунку - 3 / 0. Після цього Содерлінг продовжував більш ніж впевнено брати свою подачу, не дозволяючи Джоковичу заробити хоча б один брейк-пойнт. У шостому геймі Содерлінг зробив ще один брейк - 5 / 1, після чого спокійно довів партію до перемоги. Варто відзначити, що за весь другий сет Робін допустив всього одну невимушену помилку, тоді як Джокович помилився відразу десять разів.

У вирішальному третьому сеті тенісисти спочатку впевнено брали свою подачу, ні в Содерлінга, ні в Джоковича брейк-пойнтів не було. Так тривало до восьмого гейму, коли Новак заробив на подачі Содерлінга потрійний брейк-пойнт. Один брейковий м'яч швед зміг відіграти за рахунок подачі, але з другого Новак Джокович завершив гейм на свою користь і за рахунку 5 / 3 вийшов подавати на матч. Свою подачу Джокович узяв впевнено і довів матч до перемоги - 6 / 3. Залишається додати, що в цілому ця зустріч тривала 1 годину 56 хвилин.

У півфіналі змагань Джоковичу доведеться помірятися силами з переможцем матчу між другою ракеткою світу іспанцем Рафаелем Надалем і чинним переможцем турніру французом Жо-Вілфрідом Цонга, який посіяний цього року під восьмим номером.

За матеріалами: GoTennis.ru