16 листопада 2009, 10:34
0
7
Шовковський готується до Шахтаря

Голкіпер київського Динамо Олександр Шовковський зіграв у контрольному матчі Динамо проти молодіжного складу.

У період вирішальних матчів національних збірних, футболісти Динамо, не задіяні в них, продовжують підготовку до календарного матчу чемпіонату проти Шахтаря.

Хоча у стані Валерія Газзаєва не так багато футболістів, всі вони старанно працюють на тренуваннях, а в неділю, щоб скрасити одноманітні будні, провели контрольний матч. Спаринг-партнером виступила молодіжна команда Динамо. Гра тривала два тайми по 35 хвилин.

Умовно перший склад володів перевагою, створював більше небезпечних моментів, у результаті перемігши 2:0. Хоча гра мала дружній характер, деякі єдиноборства не поступалися за напруженням матчам найвищого рівня. Вже на 12-й хвилині Гармаш віддав чудовий пас на Коркішка, і Дмитро в падінні відправив м'яч точно в дальній кут - 1:0. Незабаром Зозуля заробив штрафний поблизу воріт, але Кравченко, який виконував стандарти на пару з Коркішком, влучив у стінку.

Непоганий момент був у Гармаша, який тепер міг сам відзначитися, але м'яч пролетів трохи мимо штанги. Молодіжний склад організовано захищався, при першій можливості йдучи в атаку. До перерви нечисленні глядачі, серед яких були збірники, що повернулися з Греції, і футболісти Динамо-2, забитих м'ячів більше не побачили.

Після перерви розстановка сил на полі не змінилася. Сині, граючи без замін, продовжували домінувати, а білі, помінявши половину складу, намагалися відігратися на контратаках. Кравченко загрожував воротам суперника переважно зі штрафних, інші футболісти також діяли на своїх звичних позиціях.

Щоб зняти всі питання про переможця і уникнути нервової кінцівки, за п'ять хвилин до фінального свистка сині подвоїли перевагу. Теміле вийшов на ворота Рудька, Артур на мить випередив нападаючого і вибив м'яч перед собою. У потрібному місці виявився Зозуля, який несильним ударом спокійно відправив м'яч у порожні ворота - 2:0.

На останніх хвилинах зустрічі Гармаш міг довести рахунок до розгрому, але пробив повз ворота.

Динамо (футболки сині): Шовковський, Єременко, Бетао, Алмейда, Несмачний, Маграо, Кравченко, Гармаш, Коркішко, Теміле, Зозуля.

Динамо (футболки білі): Загладько (Рудько, 46), Сухоцький (Шматоваленко, 36), Логінов, Пінчук (Рябушко, 36), Сокуренко (Есеола, 36), Петров, Макаренко, Прокіпчук (Боровець, 36), Лещенко, Іванющенко (Пархоменко, 36), Дудченко.

За матеріалами: ФК Динамо (Киев)