17 листопада 2009, 11:35
0
7
Давиденко став найкращим тенісистом Росії

Микола Давиденко та Світлана Кузнєцова стали володарями національної тенісної премії Російський Кубок, яка вручається щорічно найкращим тенісистам країни за підсумками їхніх виступів у сезоні.

На урочистій церемонії, яка проходила в понеділок у Москві, сам Давиденко, який ще не завершив спортивний сезон, не зміг бути присутнім, але гостям було показано його відеозвернення.

Кузнєцова також не змогла прибути на святкування - організатори пообіцяли передати їй нагороду, а присутнім були продемонстровані найкращі моменти матчів тенісистки цього сезону.

Микола Давиденко в 2009 році ставав переможцем чотирьох турнірів Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР). На цей час 28-річний спортсмен займає 7-е місце у світовому тенісному рейтингу, завоювавши право виступити на підсумковому турнірі року в Лондоні. Участь у цих змаганнях вкінці листопада візьмуть 8 найкращих тенісистів планети.

Світлана Кузнєцова в 2009 році стала переможницею трьох турнірів Жіночої тенісної асоціації (WTA). 24-річна тенісистка виграла свій другий титул на турнірах Великого Шолома, додавши до титулу Чемпіонки US Open-2004 перемогу на Roland Garros. У світовому рейтингу наразі Кузнєцова займає третє місце, поступаючись тільки американці Серені Вільямс і співвітчизниці Дінарі Сафіній.

За матеріалами: РИА Новости