Хаві та Бензема зіграли матч Барселона - Реал на PlayStation

0
11
Бензема переміг Хаві

Футболісти Барселони і Реала Хаві і Карім Бензема зіграли один з одним у відеогру FIFA 10 на приставці PlayStation 3, повідомляє офіційний сайт Реала.

Кожен зі спортсменів грав за свій клуб, а зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь Реала. У неділю, 29 листопада, ці команди зіграють один з одним у Чемпіонаті Іспанії.

Хаві та Бензема перебували в різних місцях, але могли бачити один одного за допомогою веб-камери. Перший тайм завершився внічию 0:0, а після перерви три голи у ворота Барселони забив віртуальний Кріштіано Роналдо.

Після матчу Бензема зізнався, що йому б хотілося, щоб результат віртуального матчу повторився в житті. Що стосується Кріштіано Роналдо, то французький нападаючий Реала назвав його великим футболістом, який у житті грає навіть краще, ніж у відеогрі.

Матч 12-го туру Чемпіонату Іспанії Барселона - Реал відбудеться 29 листопада у столиці Каталонії.
За матеріалами: Lenta.ru