27 листопада 2009, 15:48
0
6
Українець узяв срібло в ривку

Сьогодні в південнокорейському місті Гоян, де триває Чемпіонат світу з важкої атлетики, українці виграли ще одну нагороду.

У ваговій категорії до 94 кг срібло у ривку завоював Артем Іванов (180кг). Наш важкоатлет поступився у цій вправі казахстанському спортсмену Володимиру Сєдову (185 кг) і випередив корейця Мін Джей Кіма (178 кг).

За підсумками двох вправ Іванов зайняв 7-е місце, маючи у своєму активі 380 кг. На п'єдестал пошани тут піднялися Володимир Сєдов (402 кг), азербайджанець Нізамі Панаєв (387кг) і Мін Джей Кім (384 кг).

Нагадаємо, що раніше у ваговій категорії до 58 кг Юлія Калина завоювала відразу 3 бронзових нагороди (у поштовху, ривку і за підсумком двох вправ).