2 грудня 2009, 08:55
0
3
Баттон офіційно став чемпіоном

Титул чемпіона світу Формули-1 дістався британському гонщику Brawn GP Дженсону Баттону лише 1 грудня.

Згідно зі статтею 179.b Міжнародного спортивного кодексу саме в цей момент закінчився термін подачі протестів на підсумки сезону, що завершився.

Так що бажаючих оскаржувати їх не знайшлося - Дженсон Баттон офіційно став 31-м чемпіоном світу, а команда Роса Брауна - володарем Кубка Конструкторів.

Тепер їхні імена вписані в книгу рекордів Великих призів і залишаться там, які б події не трапилися у майбутньому.

Стаття 179.b з'явилася в Кодексі спеціально, щоб уникнути можливих переписувань історії і за рахунок цього підвищити репутацію спорту в цілому.

На автодромі Інтерлагос відбулася передостання гонка сезону - Гран-прі Бразилії. Перемогу в гонці святкував австралієць Марк Уеббер, проте головним героєм став британський пілот Brawn GP Дженсон Баттон. Стартувавши 14-м, Баттон зумів фінішувати п'ятим, що дозволило йому гарантувати звання Чемпіона світу за підсумками сезону-2009, незалежно від результатів Гран-прі Абу-Дабі.

За матеріалами: F1news.ru