Шведки виграють спринтерську гонку в Хохфільцені

11 грудня 2009, 14:21
0
5
Олофсон-Зідек виграє спринт у Хохфільцені

У п'ятницю, 11 грудня, в австрійському Хохфільцені на другому етапі Кубку світу з біатлону відбулася спринтерські гонка на 7,5 кілометрів серед жінок.

Гонку виграла шведська біатлоністка Анна-Карін Олофсон-Зідек. Її результат - 23 хвилини 10,8 секунди і жодного промаху при стрільбі.

Другою стала ще одна представниця збірної Швеції - Хелена Йонссон (відставання 11,1 секунди, 0 промахів).

Росіянка Ольга Зайцева фінішувала з третім результатом, відставши на 49,7 секунди від переможниці.

Українка Віта Семеренко фінішувала 20-ю, Лілія Єфремова - 21-ю, Олена Підгрушна - 36-ю, Валентина Семеренко - 49-ю, Оксана Хвостенко - 51-ю, Ніна Карасевич - 74-ю.

Хохфільцен. Кубок світу. 2-й етап

Жінки. Спринт 7,5 км

1. Анна-Карін Олофсон-Зідек (Швеція) - 23:10,8 (0)

2. Хелена Йонссон (Швеція) - + 11,1 (0)

3. Ольга Зайцева (Росія) - + 49,7 (1)

...

20. Віта Семеренко (Україна) - + 1:41,2 (0)

21. Лілія Єфремова (Україна) - + 1:48,5 (3)

36. Олена Підгрушна (Україна) - + 2:25,9 (1)

49. Валентина Семеренко (Україна) - + 2:56,7 (4)

51. Оксана Хвостенко (Україна) - + 2:58,5 (0)

74. Ніна Карасевич (Україна) - + 3:52,3 (3)

Також сьогодні, 11 грудня, у Хохфільцені відбудеться спринтерська гонка на 10 кілометрів серед чоловіків.