22 грудня 2009, 10:20
0
10
Курнікова і Феррер порадували київську публіку

У понеділок, 21 грудня, у Києві відбувся благодійний тенісний турнір за участю зірок світової величини.

Головною гостею київського турніру стала росіянка Анна Курнікова. Також до Києва приїхали датчанка Каролін Возняцкі, білоруска Вікторія Азаренко, іспанці Давид Феррер і Томмі Робредо, росіянин Євген Кафельников. Україну на благодійному турнірі представляв Андрій Медведєв.

Згідно з регламентом турніру, зірки повинні зіграти три міні-матчі (кожен складався з одного сету). Матчі турніру пройшли на корті київського спортивного клубу Grand Prix.

Першими на корт вийшли чинні тенісистки - Возняцкі і Азаренко. Перемогу в досить завзятій боротьбі святкувала датчанка.

Переможниця першого матчу перемістилася в зал для глядачів, а до Азаренко на корт вийшли Робредо, Феррер і Анна Курнікова, які зіграли партію в міксті. Незважаючи на старання Анни Курнікової і підтримку залу, перемога дісталася іспано-білоруській парі.

Росіянка ж запам'яталася декількома ефектними виходами до сітки, а також активністю під час спілкування з арбітром поєдинку.

Закривали турнір легенди тенісу - Кафельников і Медведєв. Росіянин і українець, незважаючи на свій ветеранський статус, показали дуже хороший теніс, не раз зриваючи оплески вдалими і філігранними діями. Перемогу в цьому поєдинку з рахунком 6:3 здобув Андрій Медведєв.

Після закінчення показових поєдинків глядачі і гості турніру перемістилися в один з київських ресторанів, де відбувся благодійний аукціон, всі кошти від якого будуть направлені на боротьбу з дитячими онкозахворюваннями.

Турнір був організований благодійним фондом Олександра Онищенка Батьківщина.

Головним інформаційним інтернет-спонсором турніру став сайт Кореспондент.net.