ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Федерер і Серена Вільямс очолили посів на Australian Open

14 січня 2010, 10:36
0
5
Федерер і Серена Вільямс очолили посів на Australian Open
Фото: Reuters
Федерер і Серена Вільямс очолили посів

Організатори Australian Open опублікували список сіяних гравців на першому в сезоні турнірі Великого шолома, який пройде на кортах Melbourne Park з 18 по 31 січня.

До числа сіяних в жіночому одиночному розряді потрапили українки Катерина та Альона Бондаренко.

Чоловіки:

1. Роджер Федерер (Швейцарія). 2. Рафаель Надаль (Іспанія). 3. Новак Джокович (Сербія). 4. Хуан Мартін Дель Потро (Аргентина). 5. Енді Маррей (Великобританія). 6. Микола Давиденко (Росія). 7. Енді Роддік (США). 8. Робін Содерлінг (Швеція). 9. Фернандо Вердаско (Іспанія). 10. Жо-Уїлфрід Тсонга (Франція). 11. Фернандо Гонсалес (Чилі). 12. Гаель Монфіс (Франція). 13. Радек Штепанек (Чехія). 14. Марін Чіліч (Хорватія). 15. Жиль Сімон (Франція). 16. Томмі Робредо (Іспанія). 17. Давид Феррер (Іспанія). 18. Томмі Хаас (Німеччина). 19. Станіслас Вавринка (Швейцарія). 20. Михайло Южний (Росія). 21. Томаш Бердих (Чехія). 22. Ллейтон Х’юїт (Австралія). 23. Хуан Карлос Ферреро (Іспанія). 24. Іван Любічич (Хорватія). 25. Сем Керрі (США). 26. Ніколас Альмагро (Іспанія). 27. Філіп Кольшрайбер (Німеччина). 28. Юрген Мельцер (Австрія). 29. Віктор Троїцькі (Сербія). 30. Хуан Монако (Аргентина). 31. Альберт Монтаньєс (Іспанія). 32. Жеремі Шарді (Франція).

Жінки:

1. Серена Вільямс (США). 2. Дінара Сафіна (Росія). 3. Світлана Кузнєцова (Росія). 4. Каролін Возняцкі (Данія). 5. Олена Дементьєва (Росія). 6. Венус Вільямс (США). 7. Вікторія Азаренко (Білорусь). 8. Єлена Янкович (Сербія). 9. Віра Звонарьова (Росія). 10. Агнешка Радванська (Польща). 11. Маріон Бартолі (Франція). 12. Флавія Пеннетта (Італія). 13. Саманта Стосур (Австралія). 14. Марія Шарапова (Росія). 15. Кім Клійстерс (Бельгія). 16. Лі На (Китай). 17. Франческа Ск’явоне (Італія). 18. Віржині Раззано (Франція). 19. Надія Петрова (Росія). 20. Ана Іванович (Сербія). 21. Сабіна Лісицькі (Німеччина). 22. Даніела Гантухова (Словаччина). 23. Домініка Цибулкова (Словаччина). 24. Марі Хосе Мартінес-Санчес (Іспанія). 25. Анабель Медіна-Гаррігес (Іспанія). 26. Араван Резаї (Франція). 27. Аліса Клейбанова (Росія). 28. Олена Весніна (Росія). 29. Шахар Пеєр (Ізраїль). 30. Катерина Бондаренко (Україна). 31. Олена Бондаренко (Україна). 32. Карла Суарес-Наварро (Іспанія).

Жеребкування турніру відбудеться в ніч з четверга на п'ятницю.

За матеріалами: Спорт-Экспресс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...