FedCup-2010: Австралія повела в матчі з Іспанією

6 лютого 2010, 12:48
0
3

Збірна Австралії в Аделаїді повела в матчі Другої Світової групи-2010 з командою Іспанії з рахунком 1-0.

Перше очко своїй національній команді принесла її лідер, 11-а в рейтингу WTA 25-річна Саманта Стосур, яка зустрічалася з першою ракеткою Іспанії, номінально другим номером збірної 27-річною Марією Хосе Мартінес-Санчес, що займає в жіночому табелі про ранги 28-ю позицію.

Стосур здобула важку перемогу в трьох партіях з рахунком 2:6, 6:1, 6:4. Зустріч тривала 2 години 9 хвилин. Нинішній успіх дозволив Саманті не тільки взяти у суперниці реванш за поразку на альтернативному підсумковому турнірі 2009 року на Балі - 6:7 (4), 5:7, а й відновити рівновагу в протистоянні з нею - 1-1.

У другому одиночному поєдинку суботи стосунки будуть з'ясовувати другий номер господинь у цій зустрічі Кейсі Даллакуа і лідер гостей Анабель Медіна-Гаррігес.

Нагадаємо, що переможець цього матчу, як і переможці трьох інших поєдинків у II Світовій групі-2010: Польща - Бельгія, Естонія - Аргентина і Словаччина - Китай, 24-25 квітня зіграють у плей-офф за путівку в Світову Групу-2011.
За матеріалами: GoTennis.ru