FedCup-2010: Збірна США виходить до півфіналу

0
7
Одін виводить США у півфінал FedCup

Збірна США стала першим півфіналістом Кубка Федерації-2010 у Світовій групі.

У ці вихідні 17-разовий володар Fed Cup американська команда у французькому містечку Льєвін зустрічалася з хазяйками корту і достроково забезпечила собі підсумкову перемогу і вихід у півфінал після трьох проведених поєдинків - 3-0.

У неділю в першому одиночному матчі ігрового дня 53-а ракетка світу 18-річна Мелані Одін у двох партіях з рахунком 7:6 (3), 6:4 обіграла 76-го номера рейтингу WTA 27-річну Жулі Коїн. Матч тривав 2 години 1 хвилину. Це була перша зустріч між суперницям.

Тепер, у поєдинках, що нічого не вирішують, згідно з результатами жеребкування, повинні зіграти Полін Парментьє - Бетані Маттек-Сендс, а також дуети Стефані Коен-Алоро/Жулі Коїн і Лізель Хубер / Бетані Маттек-Сендс.

Суперник минулорічного фіналіста Кубка Федерації-2009 команди США у півфіналі нинішнього розіграшу Світової групи визначиться у матчі Сербія - Росія, що проходить у Белграді.

За матеріалами: GoTennis.ru