Динамо завершило португальський збір перемогою над Віслою

15 лютого 2010, 11:57
0
5
Дубль Шевченка приносить перемогу Динамо

Київське Динамо перемогою над краківської Віслою завершило другий навчально-тренувальний збір, який проходив у португальському Фаро.

Поєдинок вийшов напруженим, з великою кількістю забитих м'ячів, але трохи більше майстерності і везіння все ж показало саме Динамо, схиливши шальки терезів на свою користь.

Динамо (Київ) - Вісла (Краків) - 3:2 (2:2)

Динамо: Шовковський (Богуш, 46), Єрьоменко, Алмейда, Юссуф (Бетао, 72), Маграо, Вукоєвич, Нінкович (Гармаш, 72), Шевченко (Гусєв, 74), Мілевський (Петров, 77), Ярмоленко (Несмачний, 72), Кравець (Зозуля, 72)

Вісла: Павелек, Гловацкі, Петр Брожек (Бурліга, 81), Пабло Альварес, Клебер (Марсело, 35; Чекай, 88), Соболевскі (Мачинскі, 75), Жуніор Діас, Кірм, Ба (Рожеріо, 46), Богускі (Лободзінскі , 65), Павел Брожек

Голи: Шевченко (24, 70), Ярмоленко (28) - Кірм (10), Павел Брожек (35)

Початок матчу склався для динамівців невдало. Не використавши кілька своїх моментів, підопічні Валерія Газзаєва пропустили. Богускі увірвався в штрафний і віддав пас на лицьову лінію, де набіг Кірм, який незважаючи на протидію захисника і Шовковського, переправив м'яч у сітку воріт.

Динамо продовжувало атакувати, за що було винагороджено у середині тайму. Спочатку  про Шевченка забули захисники Вісли на лінії воротарського, звідки той головою переправив м'яч у сітку після точного навісу Єрьоменка з правого флангу. Минуло чотири хвилини, і вже сам Шевченко, пройшовши по правому флангу, прострілив вздовж лінії воріт, де Ярмоленко, зігравши на випередження, вивів свою команду вперед.

Але Чемпіон Польщі знайшов у собі сили, щоб відігратися. Захисники Динамо забули про Павела Брожека, з першим ударом якого за меж штрафного впорався Шовковський, але з добиванням нічого вдіяти не зміг.

Після перерви пішов дощ. До таких умов краще виявилися пристосованими саме динамівці. На 70-й хвилині воротар Вісли був безсилим, коли після блискучого пасу Мілевського за спини захисникам Шевченко поклав на газон голкіпера і закотив м'яч у порожні ворота.

Раніше київське Динамо на підготовчому зборі в Португалії обіграло англійський Бернлі з рахунком 2:1.

Заключний етап підготовки до відновлення Чемпіонату України київське Динамо проведе в іспанській Марбельї.

За матеріалами: ФК Динамо (Киев)