Українки виграли бронзу на Московській шаблі

0
10
Українська збірна здобула бронзу

Українські шаблістки здобули командну бронзу на Гран-прі з фехтування Московська шабля.

Українська команда у складі Ольги Харлан, Ольги Жовнір, Галини Пундик та Олени Хомрової в поєдинку за третє місце з розгромним рахунком 45:34 здобула перемогу над китаянками, повідомляє прес-служба Федерації фехтування України.

Позмагатися за золоту нагороду українкам перешкодила збірна Франції. У півфінальному двобої українські спортсменки вели в рахунку до останнього кола, але під кінець зустрічі француженки відіграли більше десятка ударів і виграли 45:44.

Шабля жіноча (командні):

1. Росія

2. Франція

3. Україна

Невдалими для шаблісток виявилися індивідуальні виступи. Минулорічна переможниця Ольга Харлан не потрапила до вісімки найсильніших, поступившись у 1 / 8 фіналу майбутній Чемпіонці турніру Їн’їн Бао з Китаю 9:15. Аналогічний результат показала і Галина Пундик, поступившись росіянці Софії Великій 6:15.

Пундик в 1/16 завдала поразки своїй подрузі по команді Олені Хомровій 15:8, вибивши таким чином останню з боротьби.

Олімпійській чемпіонці Пекіна Ользі Жовнір не пощастило - вона не вийшла з попереднього туру, опинившись таким чином, на 65 місці.

65. Ольга Жовнір (Україна)

Вперше після Чемпіонату Європи 2008 року в Києві українські шаблісти потрапили у вісімку найсильніших: у 1/8 фіналу чоловіча збірна обіграла минулорічних Чемпіонів Московської шаблі команду Угорщини. У 1 / 4 всього двох ударів не вистачило їм до потрапляння у півфінал: з рахунком 43:45 українські спортсмени поступилися майбутнім Чемпіонам турніру - збірній Франції.

Шабля чоловіча (командні):

1. Франція

2. Італія

3. Китай

8. Україна

Нагадаємо, що на Чемпіонаті світу в Анталії українська команда шаблісток здобула золоту нагороду.