17 лютого 2010, 15:18
0
9
З Манчестера, з любов’ю

У вівторок, 16 лютого, у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів на знаменитому стадіоні Сан-Сіро зійшлися два різних колективи з однаковими прізвиськами - Червоні Дияволи. Гра вийшла відповідна - Мілан і МЮ забили на двох п'ять м'ячів.

У новій галереї Bigmir)Спорт дивіться фотозвіт про центральний матч вівторка Ліги Чемпіонів.

ВІДЕО: Мілан - МЮ - 2:3

Перший матч 1 / 8 фіналу Ліги Чемпіонів між Міланом і Манчестер Юнайтед завершився з рахунком 3:2 на користь британських Червоних Дияволів.

Першими рахунок відкрили господарі - вже в дебюті зустрічі гол забив Роналдіньйо. Опанувавши себе, МЮ вдалося вирівняти гру і курйозний гол Скоулза під завісу першого тайму став цілком логічним підтвердженням того.

У другому таймі головна зірка МЮ Уейн Руні двічі розписався у воротах Діда, поставивши під сумнів подальші перспективи Мілана в Лізі Чемпіонів. Однак на 85-й хвилині Кларенс Зеєдорф забиває гол-шедевр, подарувавши Мілану надію на успішний результат  у двоматчевій дуелі.