18 лютого 2010, 09:17
0
4
Ягр: Є ще порох у порохівницях

Вранці у четвер, 18 лютого, завершував програму шостого ігрового дня Олімпіади матч принципових суперників - чоловічих хокейних збірних Чехії та Словаччини.

Ванкувер-2010. Олімпійський хокейний турнір

Група В

Чехія - Словаччина - 3:1

Початок: 07:00

1:0 - 10 Еліаш (Гавлат, Блатяк), 1:1 - 21 Габорік (Хосса, Демітра), 2:1 - 38 Яромир Ягр (Червенка), 3:1 - 40 Плеканец (Ягр, Жидліцкі)

Воротарі: Вокоун - Галак.

________________________

Перший період залишився за Чехією, що втілила свою перевагу в шайбу Еліаша. Другий період почався з лютих атак словаків - забив Рейнджер Габорік, встановивши хитку рівновагу - 1:1.

У середині другого періоду команди обстукали каркас воріт одна одної, а потім настав час бенефісу Яромира Ягра. Легендарний чех, що відсвяткував 15 лютого своє 38-річчя, забив сам і асистував лідеру Монреаля Томашу Плеканецу - 3:1.

У третьому періоді словаки спробували врятувати матч, проте суперник забарикадувався і свої ворота від нападок Габоріка і Ко зберегли.

У першому матчі цієї групи, який відбувся вчора вранці, збірна Росії знищила Латвію з рахунком 8:2.