22 лютого 2010, 09:40
0
4
Цього тріумфу у США чекали 50 років

Збірна США, обігравши в ніч на понеділок, 22 лютого, команду Канади (5:3), здобула першу перемогу над родоначальниками хокею на Олімпійських іграх за останні 50 років.

Цікаву статистику наводить американська газета The Washington Post.

Востаннє на Олімпійських іграх американські хокеїсти перемагали канадців у 1960 році в Скво-Веллі. Рахунок того матчу - 2:1.

У підсумку збірна США виграла золоті медалі, залишивши срібло канадцям, а бронзу - команді СРСР.

Основний внесок в перемогу-2010 для збірної США вніс захисник Браян Рафалскі, який відзначився дублем (1-а і 10-а хвилини) і зробив результативну передачу.

Також шайби закинули Кріс Друрі (37-а), Джеймі Лангенбрюннер (48-я) і Раян Кеслер, який вразив ворота суперників на 60-й хвилині, коли канадці замінили голкіпера на польового гравця. У складі збірної Канади відзначилися Ерік Стаал (9-а хвилина), Дені Хітлі (24-я) і Сінді Кросбі (57-а).

Відзначимо, що тепер Канада вже на стадії 1/4 фіналу може зустрітися зі збірною Росії. Саме це протистояння ще до початку Ігор багато фахівців бачили як фінальне.

За матеріалами: РИА НовостиСпорт сегодня