23 лютого 2010, 17:41
0
8
Точний удар Мілевського з пенальті приносить перемогу Динамо

Сьогодні, 23 лютого, київське Динамо в останньому контрольному поєдинку на навчально-тренувальному зборі в Іспанії з рахунком 2:1 обіграло пітерський Зеніт.

Динамо (Київ) - Зеніт (Санкт-Петербург) - 2:1

Голи: Кравець (16), Мілевський (81 п.) - Губочан (23)

Динамо: Бойко, Єрьоменко, Алмейда (Бетао, 46), Юссуф, Маграо, Вукоєвич (Михалик, 46), Нінкович (Каддурі, 46), Шевченко, Мілевський, Ярмоленко (Гусєв, 87), Кравець (Зозуля, 46).

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Крижанац (Канун Ніков, 73), Ломбертс, Губочан, Данні, Розіна (Файзулін, 73) Зирянов (Ламб, 87), Хусті (Широков, 57), Денисов, Кержаков.

На 16-й хвилині м'яч після удару Шевченка зі штрафного влучив у поперечину, а Кравець зіграв на випередження і відкрив рахунок у матчі.

Через сім хвилин після подачі з кутового Маграо не зміг вибити м'яч, а Губочан з декількох метрів сильно пробив по воротах динамівців - 1:1.

Під кінець зустрічі Ломбертс зіграв рукою в своїй штрафній, і Мілевський чітко реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок гри.

За матеріалами: ФК Динамо (Киев)