Хокей: Білорусь поступається по буллітам швейцарцям

24 лютого 2010, 00:59
0
3
Білоруси не вистояли проти швейцарців

Сьогодні, 24 лютого, у Ванкувері завершився черговий матч стадії плей-офф хокейного олімпійського турніру між збірними Швейцарії та Білорусі.

Рахунок в поєдинку вже на першій хвилині відкрив Олексій Калюжний, але ще до кінця першого періоду збірна Швейцарії стараннями Жульєна Спрангера зуміла зрівняти рахунок.

У другому періоді вже білорусам довелося відіграватися після вдалого кидка Хната Домінічеллі. Завдяки голу Костянтина Захарова під кінець другого періоду збірній Білорусі все ж таки вдалося зрівняти рахунок - 2:2.

Третій період пройшов без забитих голів, як і наступний овертайм. Доля зустрічі вирішилася по буллітам, де перемогу одержада збірна Швейцарії - 3:2.

Хокей. Плей-офф. Чоловіки:

Швейцарія - Білорусь - 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Нагадаємо, вранці у понеділок, 22 лютого, матчем збірних Фінляндії та Швеції завершився груповий етап чоловічого хокейного турніру