Хокей: Словаччина стає останнім півфіналістом

25 лютого 2010, 09:17
0
12
Словаки здолали шведів

Сьогодні, 25 лютого, на Олімпіаді у Ванкувері відбувся останній чвертьфінальний матч хокейного турніру, в якому збірна Словаччини змогла здолати шведів.

Перший період обійшовся без закинутих шайб. У другому таймі словаки вийшли вперед - 2:0, але не зуміли втримати переваги і дозволили збірній Швеції зрівняти рахунок.

Але після цього завдяки точному кидку Павола Демітра словацька команда знову повела в рахунку, а в третьому періоді збільшила свою перевагу. Шайба шведа Даніеля Альфредсона лише скоротила відставання в рахунку, але у підсумку Словаччина зуміла зберегти перевагу і виграла з рахунком 4:3.

Ванкувер-2010. Олімпійський хокейний турнір. 1 / 4 фіналу

Словаччина - Швеція - 4:3 (0:0, 3:2, 1:1)

У півфіналі збірна Словаччини зіграє з канадцями, які раніше обіграли в чвертьфінальному поєдинку команду Росії з рахунком 7:3.

В іншому півфіналі зіграють збірні США і Фінляндії.