9
Олімпіада стала історією

Олімпіада стала історією. Рано-вранці в перший день весни у Ванкувері офіційно завершилися XXI Зимові Олімпійські Ігри. Був погашений Олімпійський вогонь, а Олімпійський прапор був переданий Анатолію Пахомову, меру російського міста Сочі, де через чотири роки відбудуться наступні Ігри.

У новій галереї на Bigmir)Спорт дивіться фоторепортаж про закриття Зимових Олімпійських Ігор.

XXI Зимові Олімпійські Ігри стартували у Ванкувері 12 лютого і тривали трохи більше двох тижнів. За цей час були розіграні 86 комплектів медалей.

Перемогу в неофіційному медальному заліку святкувала збірна Канади, яка завоювала 14 золотих медалей, що є абсолютним рекордом змагань за всю їхню історію.

Збірна України у складі 47 спортсменів на Олімпіаді так і не змогла завоювати жодної медалі, кращим досягненням вітчизняного спорту стало п'яте місце біатлоніста Андрія Дериземлі. Тим не менше, українка все ж побувала на п'єдесталі - уродженка Київської області Альона Савченко, яка нині виступає під прапором Німеччини, здобула бронзу разом зі своїм партнером - німцем танзанійського походження Робіном Шолкови.