Біатлон: Українець завойовує срібло на Чемпіонаті Європи

2 березня 2010, 14:44
0
6
Бережний стає другим в індивідуалці

На європейській першості з біатлону в Отепяя серед спортсменів до 26 років другим в індивідуальній гонці у чоловіків став українець Олег Бережний.

Допустивши всього один промах, українець лише на п'ятнадцять секунд відстав від переможця - німецького біатлоніста Крістофа Кні. Бронзовим призером став росіянин Олексій Волков.

48. Олександр Батюк (2 +3 +3 +3) +9:49.3

На дистанції індивідуалки серед юніорів срібло також завоював ще один українець Андрій Возняк, пропустивши вперед лише росіянина Андрія Тургенєва. Третє місце залишилося за французом Ремі Боржо.