NBA: Маямі мстить Лейкерс

5 березня 2010, 08:57
0
4

У ніч на п'ятницю, 5 березня, в NBA відбулися три поєдинки. Мемфіс в гостях переміг Чикаго, а Юта - Фінікс. Єдину домашню перемогу туру здобули Хіт, причому над чинними чемпіонами і за сумісництвом принциповими суперниками.

NBA. Регулярний Чемпіонат

Чикаго - Мемфіс - 96:105 (32:19, 19:26, 29:31, 16:29)

Маямі - Лейкерс - 114:111 OT (26:27, 18:20, 30:21, 25:31, 15:12)

З часів сварки Кобі і Шака, що відбув саме в сонячну Флориду, Лейкерс та Маямі мають один на одного зуб. Після відходу Дизеля естафету суперництва прийняв Дуейн Уейд. Зустріч двох найкращих атакуючих захисників світу на початку грудня минулого року, що відбулася в Лос-Анджелесі, завершилася на користь досвіду.

Нагадаємо, тоді знущальний кидок, як кажуть американці, - в обличчя Уейду у виконанні Кобі Браянта приніс Лейкерс перемогу в тому непростому матчі.

Чи потрібно говорити, що Флеш затаїв образу і з нетерпінням чекав візиту Озерних мешканців до Флориди. Гра виправдала всі очікування - зірки "рубалися" на славу. За хвилину до кінця за рахунку 97:96 на користь Лейкерс Кобі не влучає з тієї ж позиції, що і 4 грудня, коли забив через Уейда.

В атаці у відповідь Уейд виводить на дугу Квентіна Річардсона - той точний: 97:99. Залишаються секунди. За цей час Браянт знову встигає створити диво, забивши неймовірно складний кидок знову ж таки через Дуейна Уейда - 99:99. У Маямі залишалися три секунди на атаку, однак напівкидок-напівнавіс Ді мети не досяг - овертайм.

Додаткова п'ятихвилинка, здавалося, стане бенефісом Кобі. Той забив три м'ячі поспіль, однак після двох хвилин слово взяв Уейд. 2 з лінії та 4 після точних передач на О'Ніла і Хаслема (звичайно, Адоніс кидав з кута) принесли Маямі таку важку перемогу.

Кобі ж може заспокоювати себе, що виграв особисту дуель у Флеша - 39 очок проти 27.

Фінікс - Юта - 108:116 (34:24, 23:25, 29:26, 22:41)

За матеріалами: Спорт сегодня