Чехія, Хорватія і Франція виходять до чвертьфіналу Кубка Девіса

6 березня 2010, 18:47
0
5
Чехи проходять бельгійців

Збірні Чехії, Хорватії та Франції стала першими чвертьфіналістами Кубка Девіса-2010.

У ці вихідні в бельгійському Брі минулорічні фіналісти Світової групи чехи зустрічалися з командою Бельгії та оформили дострокову перемогу вже після трьох проведених поєдинків. У парній зустрічі лідери гостей Томаш Бердих і Радек Штепанек, які замінили Лукаша Длоугі і Яна Хайєка, не відчули проблем в матчі зі Стівом Дарсис та Олів'є Рохус. Бердих і Штпанек отримали впевнену перемогу в трьох партіях з рахунком 7:6 (0), 6:0, 6:3.

Вдома, в місті Вараждін, хорвати приймали команду Еквадору і здобули дострокову перемогу - 3-0. У суботу в парному матчі лідери господарів Марин Чилич та Іво Карлович в трьох партіях розправилися з дуетом з Еквадору - Джованні Лапентті / Ніколас Лапентті - 7:6 (3), 6:3, 7:5.

Збірна Франції впевнено оформила вихід до чвертьфіналу Кубка Девіса-2010. Цими вихідними у Тулоні триколірні приймали команду Німеччини і забезпечили собі вихід до наступного раунду вже після трьох матчів - 3-0. У парному поєдинку протистояння Жюльєн Беннето і Мішель Льодра в чотирьох партіях виявилися сильнішими Крістофера Каса і Філіпа Кольшрайбера - 6:1, 6:4, 1:6, 7:5. Матч тривав 2 години 22 хвилин.

За матеріалами: GoTennis.ru