Фехтування: Українки здобули срібло Чемпіонату Європи серед кадетів

10 березня 2010, 11:07
0
4
Українки завоювали срібло

На Чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів, що проходить в Афінах, українські шпажистки завоювали срібні медалі.

Українська шпажна збірна у складі Наталії Бондаренко, Владлени Хавалджі, Ксенії Пантелеєвої і Вероніки Ширшової в 1 / 8 фіналу перемогла іспанок 45:32, у чвертьфіналі обіграла команду Ізраїлю 45:37, а в півфіналі виграла у італійок 45:36, повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

У фінальному поєдинку зустріч за золото українки програли росіянкам з рахунком 37:45.

Шпага жіноча (командні):

1. Росія

2. Україна

3. Італія

Раніше на чемпіонаті Європи серед кадетів жіноча збірна України в командному турнірі з шаблі посіла третє місце.