Серія А: Інтер зазнає поразки від Катанії

14 березня 2010, 23:35
0
6
Інтер домінує

13-14 березня будуть зіграні матчі 28-го туру італійської Серії А. У п'ятницю Інтер несподівано на виїзді оступився в матчі з Катанією. У суботу Наполі візьме Фіорентину. У неділю Ювентус візьме Сієну, Рома відправиться до Ліворно, а Мілан увечері зіграє з Кьево.

Італійська Серія А. 28-й тур

12 березня

Катанія - Інтер (Мілан) - 3:1

Гол: Лопес (73); Маскара (82-пен.); Мартінес (90) - Міліто (54)

Попередження: Бьяджанті (24); Мартінес (76) - Дзанетті (45); Мунтарі (81); Станкович (51)

Вилучення: Мунтарі (82)

Катанія: Андухар - Альварес, Терліцці, Сильвестр, Капуано (Потенца, 88) - Іско, Бьяджанті, Річчіуті (Дельвеккіо, 77) - Маскара, Лопес (Карбоні, 84), Мартінес

Інтер: Жуліо Сезар - Майкон, Матерацці, Лусіо, Дзанетті - Камбьяссо (Мунтарі, 80), Маріга (Куарежма, 46), Станкович (Пандев, 78), Снейдер - Ето'О, Міліто

Матч відзначився навіть не черговою непоказною грою Інтера в Чемпіонаті Італії. Справжнім антигероєм міланців став Саллі Мунтарі. Хавбек, який з'явився на полі на 80-й хвилині, відразу ж відзначився жорстким підкатом, удостоївшись жовтої картки. А після удару з цього самого штрафного ще й зіграв рукою у своєму штрафному. Підсумок - за 2 хвилини 2 жовті картки, видалення і пенальті в свої ворота за рахунку 1:1.