Стали відомі всі учасники 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

18 березня 2010, 10:57
0
4
Вісім клубів продовжують боротьбу за головний європейський трофей

У середу, 17 березня, відбулися останні поєдинки 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, у яких визначився остаточний склад учасників чвертьфіналу головного клубного турніру Європи.

Боротьбу за перемогу в змаганнях продовжать дві англійські команди - Арсенал і Манчестер Юнайтед, два представники Франції - Ліон і Бордо, а також мюнхенська Баварія, міланський Інтер, каталонська Барселона і московський ЦСКА.

Лондонський Арсенал в 1 / 8 фіналу, поступившись у першому матчі на виїзді Порту з рахунком 1:2, вдома не залишив каменя на камені від португальської команди - 5:0.

Манчестер Юнайтед у боротьбі за путівку до чвертьфіналу зустрічався з Міланом. Особливої боротьби не вийшло: обігравши россо-нері на виїзді 3:2, вдома підопічні сера Алекса Фергюсона розгромили суперника з рахунком 4:0.

Французький Ліон залишив поза 1 / 8 фіналу зоряний мадридський Реал. Вигравши на своєму полі у Королівського клубу з рахунком 1:0, французи зуміли здобути нічию 1:1 на Сантьяго Бернабеу.

Інший французький клуб Бордо не зазнав особливих проблем з грецьким Олімпіакосом. Виїзна перемога 1:0 дозволила відчувати себе впевнено на своєму полі, де Жирондійці збільшили свою перевагу, вигравши з рахунком 2:1.

У 1 / 8 фіналу мюнхенська Баварія узяла гору над Фіорентиною. У першому матчі на своєму полі німецький клуб здобув перемогу 2:1 (через помилку судді переможний гол мюнхенців був зарахований, незважаючи на те, що Клозе забивав з офсайду). У матчі-відповіді Фіорентина змогла обіграти суперника - 3:2, але завдяки більшій кількості голів на чужому полі у чвертьфінал вийшла Баварія.

Міланський Інтер на чолі з Жозе Моуріньйо зміг вибити зі змагань лондонський Челсі. Після домашньої перемоги з рахунком 2:1, італійський клуб завдяки точному удару Самуеля Ето'О здобув мінімальну перемогу і на Стамфорд Брідж - 1:0.

Каталонська Барселона легко пройшла Штутгарт. Добувши на виїзді комфортний результат - нічия 1:1, на Камп Ноу підопічні Пепа Гвардіоли не залишили жодного шансу Швабам - 4:0.

Історичного результату домігся московський ЦСКА, вперше пробившись у чвертьфінал Ліги Чемпіонів. Після домашньої нічиєї 1:1 з Севільєю Армійці на виїзді обіграли іспанський клуб з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що жеребкування чвертьфінальної стадії Ліги Чемпіонів сезону - 2009/2010 відбудеться в п'ятницю, 19 березня.