Збірна України завоювала п'ять медалей Паралімпіади-2010

0
13
Збірна України завоювала п ять медалей Паралімпіади-2010
В активі збірної України 12 медалей

Збірна України за четвертий день змагань завоювала п'ять медалей Паралімпійських ігор-2010 у Ванкувері.

Золоту медаль на дистанції 12,5 км виграла лижниця Олександра Кононова. Бронзову нагороду на цій же дистанції завоювала ще одна українка Юлія Батенкова.

Срібну медаль виграла біатлоністка Олена Юрковська, ставши другою на дистанції 10 км.

У гонці на дистанції 12,5 км український біатлоніст Григорій Вовчинський завоював срібну нагороду, а Віталій Лук'яненко виграв бронзу на такій же дистанції серед спортсменів з вадами зору.

Наразі в активі української команди вже 12 медалей: три золоті, чотири срібні та п'ять бронзових.

Збірна України займає третє місце в загальнокомандному заліку. На першому місці збірна Росії - 23 нагороди (8-10-5), другий рядок займає команда Німеччини - 12 медалей (7-3-2).

Нагадаємо, що в третій день Паралімпіади у Ванкувері срібну медаль в лижних гонках вільним стилем завоювала українка Юлія Батенкова-Бауман.

За матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ