Паралімпіада-2010: Україна - у п'ятірці найкращих

0
7
Паралімпіада-2010: Україна - у п ятірці найкращих
На Паралімпіаді Україна стала п’ятою

21 березня у Ванкувері завершилися змагання Х зимових Паралімпійських ігор у Ванкувері. Збірна України посіла п'яте місце в загальнокомандному заліку, вигравши 19 медалей - 5 золотих, 8 срібних та 6 бронзових.

Перемогла в медальному заліку команда Німеччини за рахунок більшої кількості золотих нагород (13-5-6). Збірна Росії стала другою, вигравши 38 медалей - 12 золотих, 16 срібних і 10 бронзових. Третє місце посіла збірна Канади (10-5-4), четверте - Словаччина (6-2-3), п'яте - Україна (5-8-6), шосте - США (4-5-4).

За загальним числом нагород першими стали росіяни, відновивши національний рекорд на Паралімпіаді - 38 медалей. Другими в загальному медальному рейтингу стали німці (24 нагороди), третє місце розділили українці і канадці - по 19 медалей.

Всього на Паралімпіаді-2010 були розіграні 64 комплекти нагород у п'яти видах спорту - гірськолижному спорті, біатлоні, лижних гонках, хокеї і керлінзі.

За матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ