Біатлон: Романова перемагає в спринті, Хаусвальд здобуває Малий глобус

25 березня 2010, 16:27
0
6
Романова виграє спринт

Сьогодні, 25 березня, в російському Ханти-Мансійську на дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулася спринтерська гонка серед жінок.

Перемогу у спринті святкувала російська біатлоністка Яна Романова, яка з чистою стрільбою змогла випередити француженку Марі-Лор Брюне (0) більше, ніж на 10 секунд.

Третьою стала переможниця Кубка світу минулого сезону шведка Хелена Йонсон, для якої це став перший подіум з часів етапу в Рупольдингу.

Кращою з українок стала Віта Семеренко, яка з одним промахом показала 16-й результат.

Сімона Хаусвальд, фінішувавши четвертою, завоювала Малий Кришталевий Глобус в спринтерських гонках і скоротила відставання від лідера Кубка світу Магдалени Нойнер до 33 балів.