Маямі WTA: Азаренко розіграє з Клійстерс путівку до чвертьфіналу

29 березня 2010, 07:55
0
2

Білоруська тенісистка Вікторія Азаренко вийшла до четвертого кола турніру Sony Ericsson Open-2010 у Маямі.

У неділю в матчі третього кола четверта сіяна 20-річна Азаренко завдала поразки у двох партіях 41-ій ракетці світу 23-річній чешці Люсі Шафаржовій - 6 / 4, 6 / 2.

Треба зазначити, що за матч Вікторія лише одного разу віддала свою подачу, притому що їй вдалося оформити чотири брейки. Загалом  тенісистки провели на корті 1 годину 9 хвилин. Завдяки цій перемозі Азаренко вдалося збільшити свій відрив у рахунку особистих зустрічей з Люсі до 4-0.

За вихід до чвертьфіналу турніру білоруска посперечається з 14-ю сіяною бельгійкою Кім Клійстерс, яка у свою чергу "розгромила" свою суперницю в третьому раунді ізраїльтянку Шахар Пеєр - 6 / 0, 6 / 1.

Додамо, що раніше Кім і Вікторія вже неодноразово грали між собою - у третьому колі турніру в Торонто у 2009 році, і тоді сильнішою була бельгійка - 7 / 5, 4 / 6, 6 / 1.

За матеріалами: GoTennis.ru